אפליקציית Facebook Home אשר הושקה לראשונה כחצי שנה קיבלה עדכון גדול היום. העדכון מוסיף יכולת למשתמש לצרף רשתות חברתיות ושירותים נוספים ל-Home ולקבל את כל העדכונים על מסך הבית.

לאחר השדרוג, ניתן לשוטט בין עדכונים שונים מפליקר (Flickr), פינטרסט (Pinterest), טאמבלר (Tumblr) ואולי החשוב מכולם לפייסבוק, אינסטגרם (Instagram). כעת תוכלו להתעדכן מהרשת החברתית החביבה עליכם, לצפות בתמונות מאיסטגרם ופליקר ועוד, ולא צריך כבר להיות מוגבלים רק לעדכונים מפייסבוק. במיוחד שבשירותים אלה השימוש בתמונות הוא מאסיבי יותר, התרומה של העדכון היא רבה למשתמשי הרשתות החברתיות הללו.

שינוי במדיניות
המהלך מגיע לאחר כשלון צורם לפייסבוק בהשקת ה-Home בחודש אפריל האחרון יחד עם השקה חגיגית של HTC First, המכשיר הראשון (והאחרון) ששילב את ממשק ה-Facebook Home כחלק מהמערכת שלבסוף גם ירד מהמדפים. הממשק משתמש בסקין, ממשק המחליף את ממשק האנדרואיד המקורי המכונה לאנצ’ר ובמקום להשתמש במסכי הבית ושורת הכפתורים הקבועה בהתאם למכשיר שברשותנו, Home משתלט על כל העיצוב בממשק המשתמש וניתן גם להורידו למכשירים ספציפיים.

הוספת תמיכה ברשתות נוספות, בינתיים ללא הרשתות המתחרות באופן ישיר כמובן, מראה אולי כי זהו ניסיון למשוך משתמשים נוספים, כאלה המעדיפים רשתות אחרות שיתרוצצו להם במסכי הבית.

להורדה, מחנות הגוגל פליי.