זו הייתה השקה חגיגית, גם של מכשיר חדש וגם של מסך בית למכשירי האנדרואיד, אולם חודש אחרי נראה כי התלהבות הצרכנים שוקעת וכך גם מכירות ה-HTC First, המכשיר הראשון שהגיע עם מסך הבית Facebook Home.

על פי דווח של BGR, המכירות של מכשיר ה-HTC Firs היו מאכזבות עבור AT&T, המפעילה האמריקאית שמכרה את המכשיר בבלעדיות וכי עד כה נמכרו כ-15,000 יחידות בלבד וכי החברה תחדל ומלמכור את המכשיר ותחזיר את המלאים ל-HTC. המכשיר נמכר ברשת במחיר נמוך במיוחד של $99 בלבד עם חוזה שירות לשנתיים, אך זה לא סייע להצלחת המכירות והלקוחות לא מיהרו לקנות.

אולי מה שפגע גם במכשיר היא פייסבוק בעצמה. ממשק ה-Facebook Home ששוחרר להורדה עבור מכשירי האנדרואיד ביום מכירת המכשיר לא זכה להצלחה רבה בלשון המעטה. מתוך 16,960 הדירוגים, רובם נתנו ציון של כוכב אחד בלבד ורובם מייחסים זאת להשתלטות על מסך הבית, חוסר בווידג’טים והתאמות נוספות.

את האמת, הדברים הללו לא מפתיעים אותנו. פייסבוק עשתה טעות עם הממשק החדש, ושכחה כי המשתמשים חובבים את מערכת האנדרואיד לא כי הם מסוגלים להיכנס לאפליקציית הפייסבוק. מישהו שם לא עשה שיעורי בית כמו שצריך, וכעת הם משלמים על הטעויות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.