פייסבוק (Facebook) מתחילה, בהדרגה, לאפשר למשתמשי האפליקציה שלה לצלם תמונות ב-360 מעלות ישירות, באופן מובנה, מבלי צורך לעבור קודם כל לאפליקציית הצילום של המכשיר, באופן שזהה לצילום פנורמה. האפשרות, שכאמור מופצת באופן מתגלגל והדרגתי, תאפשר לבצע את הצילום הזה באמצעות כפתור ייעודי שיוצג בראש תזרים החדשות, כחלק משורת עדכון הסטטוס.

לאחר שהאפשרות תהיה לזמינה, משתמשים יוכלו ללחוץ על כפתור צילום הפנורמה שיוביל לפתיחת ממשק הצילום של פייסבוק. לאחר מכן יופיע כפתור כחול עליו יש ללחוץ תוך כדי סיבוב המכשיר ב-360 מעלות, ממש כמו בצילום תמונת פנורמה רגילה, שהאלגוריתם יודע לעבד לתמונת 360 מלאה באופן אוטומטי. לאחר סיום הצילום ניתן לבחור את נקודת הפתיחה לתמונת ה-360 מעלות, והיא זה שתוצג בתזרים לטובת המשתמשים האחרים.

לפי דיווחים פייסבוק תאפשר למשתמשים להשתמש בתמונות 360 מעלות שצולמו כתמונת רקע ראשית, כמו גם לשתף אותם באלבומים, בקבוצות ובציר הזמן. בנוסף ניתן יהיה לתייג בהן חברים ואנשים בצורה חכמה, שתיראה רק למי שצופה בכל התמונה כולה.

מדובר בעוד מהלך שבתחו הצילום לאחר שפייסבוק החלה לתמוך בהעלאת תמונות 360 מעלות בקיץ שעבר, ובשידורים חיים ב-360 מעלות בחורף האחרון.