מכה נוספת לאתרי ההורדות: אתר הטורנטים הפופולרי ExtraTorrent, שהיה השני בגודלו ברשת אחרי The Pirate Bay, הורד סופית וכל התוכן שהיה בו נמחק לחלוטין, כך הודיעו הבוקר מקימי האתר בהודעה שהעלו לעמוד הראשי.

הצוות אף הזהיר את גולשי האתר מחיקויים ואתרים מזויפים שעשויים לצוץ בעקבות סגירתו, והודה לכל התומכים וקהילת המשתפים שהשתמשו באתר בשנים האחרונות. הצוות אמנם לא נימק מדוע החליט לסגור את האתר, אבל קל להניח שמדובר בבעיות משפטיות ובאיומי תביעה שהוגשו כלפיהם במסגרת חוקי ההגנה על זכויות היוצרים.

לפני כחודשיים נסגר שם המתחם המרכזי של האתר, מה שהכריח את יוצריו לפנות לשמות חלופיים ולהחליף את האחסון באופן תדיר. כעת מתברר כי כל שמות המתחם הושבתו, זאת למרות שאתרי הבת של ExtraTorrent, כמו למשל EZTV או ettv, עדיין קיימים ברשת.

אתר ExtraTorrent פעל מאז שנת 2006 ומדי יום אירח מיליוני גולשים ומיליארדי שיתופים של קבצים, חלקם חוקיים לחלוטין. יחד עם זאת, בעקבות החרפת המאבק של רשויות החוק באתרים מסוג זה, וסגירתם של אתרי טורנט אחרים כמו למשל KickAss , Torrentz.eu, TorrentHound ועוד, גם אתר ExtraTorrent היה על הכוונת.