לאחר ההכרזה על קורא הספרים האלקטרוני החדש בעברית, הלכנו לשחק איתו ולהבין במה מדובר. הוא קטן ודק להפליא, תמצאו בו מערכת ידידותית להפעלה ומסך מגע בטכנולוגית הדיו האלקטרוני. הוא מזכיר במראהו את קוראי הספרים המוכרים, אך מעט קטן יותר.

רשימת הספרים מוצגת לפניכם כאשר תלחצו על האייקון "ספרייה" ומשם לספר הרצוי הדרך קצרה. בפתיחת הספר תוכלו להגדיל ולהקטין, לקרוא במצב אופקי, לעבור לעמוד ספציפי, לקבוע סימניות ולדפדף בין הדפים בהנפת אצבע משמאל לימין. המסך ברור מאוד ונראה שונה מאוד ממסך LCD צבעוני, התחושה כי ממש קוראים מדף, אולם הוא מגיב מעט באיטיות, אם כי אפשר לקשר זאת לטכנולוגיה שבה הוא עובד ולצורך שלנו כמכשיר לקריאת ספרים. הורדת הספרים מתבצעת באתר ייעודי אשר נגיש ישירות מהמכשיר בדפדפן אינטרנט פנימי, כך שהדבר מתבצע בצורה קלה ומהירה. למכשיר רמקול מונו ונגן מוזיקה פנימי ואפשרות לצפות בתמונות בגווני אפור. הזיכרון הפנימי מספיק לעד 2,000 ספרים (1.2GB) ואם תרצו גם לאחסן שירים, תוכלו לעשות זאת באמצעות כרטיס הרחבה מסוג microSD.

הקורא צפוי להגיע לחנויות רשת סטימצקי כבר בימים הקרובים , ויימכר בעבור 1,399 ש”ח עם החזר של 400 ש”ח לרכישת ספרים דיגיטליים. צפו בוידאו ובתמונות בהמשך. (ביקורת מלאה בקרוב)

קרא עוד:  הסוללה החדשה של שאומי בקיבולת 10,000mAh תטעין 2 מכשירים במקביל

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.