באירוע שקיימו אמש המפיצה עדלי-יונטד והיבואנית ישפאר הושק רשמית משחק הכדורגל הפופולרי, פיפא 20 (FIFA 20). המשחק הושק במקביל למגוון פלטפורמות וכולל מספר שינויים ושדרוגים בהשוואה למשחק הקודם, כאשר הוא מביא מצבי משחק חדשים לצד עדכון נתוני השחקנים והקבוצות.

גולת הכותרת ב-FIFA 20 היא מצב משחק חדש בשם Volta Football שהכניסה המפתחת EA Sport בכותר של השנה. אותו מצב משחק שנחשף ביוני האחרון ומהווה המשך רוחני לסדרת משחקי FIFA Street, המאפשר לשחק בקבוצות של 3×3 עד 5×5 במצב משחק רגיל או מהיר ללא שוער.

לצד זאת גם קיימים מצבי משחק מוכרים כמו מצב קריירה המאפשר לשחק כשחקן או כמנהל של קבוצת כדורגל וכן מצב ליגת האלופות ומצב ה-Kick-Off שהתווסף למשחק בכותר של השנה הקודמת.

כוכב המשחק על העטיפה הוא אדן מיקאל האזר (Eden Michael Hazard), השחקן הבלגי שעבר מקבוצת צ’לסי האנגלית לריאל מדריד ועל על גרסת ליגת האלופות (Champions Edition) מככב השנה הבלם ההולנדי וירג’יל ואן דייק (Virgil Van Dijk) של ליברפול האנגלית, אלופת אירופה הנוכחית.

את FIFA 20 ניתן להשיג כבר היום לקונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One וכמובן גם ל-PC דרך חנות ה-Origin, שזה מוצע למכירה במחיר מירבי של 299 ש"ח לגרסת הרגילה ועד 419 ש"ח למהדורת ה-Champions, אולם הוא נמכר במחירים נמוכים יותר. הדמו של המשחק זמין להורדה כבר עתה.

קרא עוד:  מהיום ולמשך שבוע Assassin's Creed Syndicate לגמרי בחינם ב-Epic Store
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.