גרסת ההדגמה של FIFA 20 זמינה עתה להורדה עבור קונסולות המשחק PlayStation 4 ו-Xbox One וכן לשחקני המחשב האישי דרך Origin, החנות המקוונות של המפיצה אלקטרוניק ארטס (Electronic Arts).

בגרסת ההדגמה של הדמיית הכדורגל הפופולרית בעולם יהיה ניתן להתנסות במצב המשחק החדש Volta Football אשר נחשף ביוני השנה ומהווה מעין המשך רוחני לסדרת משחקי FIFA Street. הוא מאפשר לשחק בקבוצות של 3×3 עד 5×5 במצב משחק רגיל או מהיר ללא שוער.

בנוסף יהיה זמין למשחק גם מצב ליגת האלופות כאשר, גרסת ההדגמה כוללת את הקבוצות: צ'לסי, ריאל מדריד, בורוסיה דורטמונד, פריס סן ז'רמן, ליברפול וטוטנהאם זאת למד מצב ה-Kick-Off שהתווסף למשחק בכותר של השנה הקודמת.

כאמור, גרסת ההדגמה זמינה להורדה כבר עתה. הגרסה המלאה של פיפ"א 20 תושק ב-27 בספטמבר לקונסולות PlayStation 4 ו-Xbox One וכן למחשב האישי. גרסה עבור Nintendo Switch תושק ב-27 בספטמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.