לא צריך להמתין לגרסת האנדרואיד החדשה: ההתראות הצפות שהוצגו בגרסת ה-Android L, הגיעו כאפליקציה לחנות ה-Google Play. לא מדובר אמנם בגרסה רשמית של גוגל, אבל מפתח זריז הצליח להביא את התוספת החדשה לכל מכשיר אנדרואיד המריץ את גרסה 4.3 ומעלה.

Heads Up
האפליקציה שזכתה לשם הפיצ’ר ב-Android L, תציג את ההתראות בחלונית צפה מיד כאשר מגיעה ההתראה (pop up). מלבד האפשרות להחליק לאחד הצדדים כדי לסגור את ההתראה, ישנם התראות אינטראקטיבית המאפשרות מענה מהיר או מחיקה במקרה של הודעת דואר או SMS וכפתורי שליטה במוזיקה בנגן. האפליקציה מאפשרת להוסיף ולקבוע אילו התראות אנו מעוניינים לקבל ולנהל את רשימת האפליקציות המורשות לשלוח לנו התראה, אם כי מהשימוש שלנו בה גילינו כי לא תמיד הכל עובד, אך המפתח ממשיך ומעדכן אותה.

האפליקציה Heads Up! Notification ניתנת להורדה בחנות ה-Google Play תמורת דולר אחד, שאותה מכנה המפתח כתרומה. מי שמעוניין לנסות אותה היא זמינה בחינם גם בפורום ה-XDA.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.