כפי שכתבנו כאן לפני ימים ספורים, ה-Mix 2 של שאומי (Xiaomi) יזכה ככל הנראה לגל של מתחרים שרוצים להיות כמוהו. אחת מהן, דוג'י (Doogee), ממשיכה לקדם את המכשיר שלה והיא כבר הרימה את הלוט באופן רשמי מעל המפרט הצפוי של המכשיר שעל פניו יכול להפתיע את השוק.

קודם כל, המסך יהיה בגודל של 5.99 אינץ' כמו זה של ה-Mix 2 'המקורי', וזה פאנל AMOLED שמציע רזולוציה של +FHD ויחס היבט של 18:9, נתונים שמוכרים כבר היטב מההשקה של שאומי. ההיבט המפתיע הוא שהמכשיר, הצר והארוך, יגיע עם שתי מצלמות מקדימה, שתיהן בגודל 8 מגה-פיקסל, שיספקו אפשרות לצילומי סלפי בזווית רחבה של עד 130 מעלות, וכן כדי ליצור מיפוי תלת ממדי של פני המשתמש לצורך פתיחת המכשיר מנעילה. להבדיל מה-Mix הקודם, ל-Mix 2 של דוג'י יש פס פלסטיק למעלה, אבל מכיוון שהפעם אין כפתור פיזי, הפס התחתון הצטמצם מאוד. בכל מקרה, לפי החברה, גודלו של המכשיר כולו מתאים לגוף של מכשיר עם מסך 5.5 אינץ' ממוצע, או רגיל אם תרצו.

גם מאחור יש כמובן זוג מצלמות, אחת מעל השנייה ומעל חיישן טביעות אצבע, שהראשית מצוידת בחיישן 16 מגה-פיקסל והשנייה עם חיישן 13 מגה-פיקסל.

המערכת על שבב היא Helio P25 של מדיה-טק (MediaTek) במהירות מרבית של 2.5 ג'יגה-הרץ, והיא מלווה ב-6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, ובלא פחות מ-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה שניתן להרחבה בעוד 256 ג'יגה-בייט, לכל היותר, עם כרטיס זיכרון. יש גם סוללת 4,060 מילי-אמפר/שעה ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.1.1 שמעליה ממשק משתמש מותאם של דוג'י.

קרא עוד:  הגיע לישראל: LG G8X ThinQ כפול המסכים הושק במחיר של 3,299 שקלים

עדיין אין מידע על זמינות ומחירים, אבל פרטים נוספים אפשר למצוא כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.