לאחר השקת ה-Mix הראשון 'המקורי', של שאומי (Xiaomi), לא מעט יצרניות סיניות אימצו את 'השם' עבור טלפונים משלהן שהציעו מסך גולש, גדול וביחס היבט מיוחד. לכן לא מפתיע שהתופעה עומדת לחזור גם לאחר ההשקה של ה-Mi Mix 2 החדש, לפני יומיים בלבד.

עוד לפני שעברו 24 שעות מההכרזה כבר הודיעה דוג'י (Doogee) הקטנה שגם היא בדרך להשיק את ה-Mix 2 שלה. עדיין אין הרבה פרטים אבל ממה שהיא כן סיפרה זה יהיה מכשיר עם מסך בגודל של 5.99 אינץ' ביחס היבט של 18:9, וככל הנראה, היא תקפיץ את הרזולוציה של מסך ה-AMOLED מה-720p ב-Mix ל-1080p במכשיר הנוכחי.

ובאותו היום מתברר שגם לוורני (Vernee) יש תוכניות ל-Mix 2 משלה. גם במקרה הזה אין יותר מדי פרטים על המכשיר החדש, אלא רק ניסיון לתפוס גל של תשומת לב על רקע השקת ה-Mi Mix 2. אבל הפעם יש גם סלוגן שמכוון היטב לעבר שאומי: "לא רק בלי שוליים 2.0" (Not Only Bezel-less 2.0). צפייה בסרטון מסבירה בדיוק למה הכוונה – ה-Mix 2 של וורני יציע שתי מצלמות מאחור ולא רק עדשה אחת כמו במקרה של ה-Mi Mix 2.

אז מה אתם אומרים? האם הייתם מוותרים על ה-Mix 2 של שאומי לטובת Mix 2 של חברה אחרת, בהינתן כמובן שזה מה שאתם יכולים לרכוש כרגע?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.