מתברר שירות המשחקים סטדיה (Stadia) של גוגל (Google) לא ינסה להתחרות בקונסולות או במחשבים בגזרת המחיר. כאשר הופנתה לפיל האריסון, מנהל השירות, השאלה האם משחקי סטדיה צפויים להיות זולים יותר ממשחקי PlayStation 4 לדוגמא, תשובתו הייתה – ״אינני רואה שום סיבה שהם יהיו זולים יותר״.

לטענתו של האריסון, היתרון העיקרי ברכישת משחקים דרך שירות סטדיה לא יהיה המחיר, אלא זמינותו המיידית של המשחק בכל פלטפורמה אפשרית, והיכולת להמשיך במשחק מכל אחת מהפלטפורמות הללו בבית או מחוץ לבית. כמו כן, באופן תיאורטי מציע השירות ביצועים המתעלים על אלו של קונסולות המשחק הקיימות כיום. ״משחקים בגרסאות סטדיה יהנו מהאיכות ורמת התחכום הגבוהה ביותר״, כך לפי האריסון.

מחירו של משחק סטדיה חדש יעמוד אם כן על כ-60 דולרים, מחיר זהה לזה של משחק PlayStation, Xbox או PC. במחיר זה, ניתן יהיה לשחק באיכות 1080p, וכדי לשחק באיכות גבוהה יותר של 4K יידרש תשלום נוסף של דמי מנוי חודשיים בסך של כעשרה דולרים. דמי מנוי אלו יכללו גם גישה לספרייה מוגבלת בהיקפה של משחקים שאינם דורשים רכישה נפרדת, אולם גוגל טרם פרסמה רשימה זו ולא ברור באילו משחקים בדיוק מדובר.

שירות הזרמת המשחקים סטדיה יושק בחודש נובמבר הקרוב במספר מדינות נבחרות. בין המשחקים שיוצעו בשירות ביום ההשקה או תקופה קצרה לאחריו נמצאים Destiny 2, באלדורס גייט 3, Football Manager 2020, בורדרלנס 3 ו-Doom Eternal.