הרום הפופולרי למכשירי האנדרואיד, ה-CyanogenMod הושק בגרסה 7.1 ומביא את גרסת האנדרואיד 2.3.7 האחרונה, שאמנם אין יותר מידי שינויים במערכת עצמה, אך חבר’ה של CM הוסיפו הרבה שינויים ושיפורים לרום כמו גם לממשק ולאפשרויות השונות שהוא מציע. כך לדוגמה ישנם ווידג’טים חדשים ומעוצבים מחדש, שיפור במערכת ההתראות ובחיווי של נורית ה-LED (במכשירים תומכים), אפליקציה לצילום מסך מובנית, אפשרות לשימוש במחוות, ביצועים טובים יותר, שיפור בתמיכה ב-Bluetooth, הוספת תמיכה בעכבר BT ועוד.

הרום 7.1 מוסיף תמיכה ביותר מ-20 מכשירים חדשים מאז גרסה 7.0, החל מסדרת הגלקסי הראשון והשני, HTC Desire S, Motorola Defy וגם סדרת ה-Xperia של סוני אריקסון כמו Mini, X8, Play, Arc ועוד שגם סייעה בפיתוח הרום. ישנם מכשירים נוספים שהקבוצה מתכננת לשחרר להם רום סופי (כרגע בבטא) ובראשם ה-HP Touchpad שממיר את הטאבלט ממערכת ה-WebOS לאנדרואיד וגם ה-Optimus 3D ו-HTC Sensation.

לא רק סוני אריקסון הצליחה להביא את הרום הפיראטי לטובת משתמשיה אלא בעבר גם סמסונג תרמה מכשיר Galaxy S לקבוצה לצורך פיתוח ואף גייסה את אחד ממקימיה לפיתוח המערכת. אין ספק כי יצרניות הסלולר לאנדרואיד מבינות שקהילת מפתחים גדולה חשובה להמשך ההצלחה של מכשיריהם וטוב שעוד חברות עושות כך.

להורדה ומידע נוסף, היכנסו לאתר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.