למרות הספקות ולמרות העובדה כי ה-OnePlus שחררו בעצמם את ה-OxygenOS המבוססת על מערכת האנדרואיד Lollipop, גם צוות ה-Cyanogen שחרר כעת את העדכון ל-CM12 כפי שהבטיחו אך באיחור ניכר מהמצופה.

מלבד הקפיצה לגרסה, שהיא אגב לא 5.1, נוספו מספר חידושים למערכת כמו ה-App Themer המאפשר למשתמש לקבוע ערכת עיצוב לאפליקציות מסוימות. כך לדוגמה אם קבענו ערכת עיצוב כללית בצבע ירוק, ניתן להגדיר כי אפליקציות אחרות יהיו בערכת עיצוב בצבע כחול, דבר כמובן המשפיע על הגופן, האייקון ועוד. “הפכנו את זה לקל הרבה יותר בשבילך להפוך את מערכת ההפעלה למותאמת אישית עוד יותר”, נאמר בהודעה.

מלבד זאת, Cyanogen הוסיפו לראשונה שירות email משלהם פרי שיתוף פעולה עם אפליקציית Boxer. האפליקציה אשר מחליפה את יישום המייל של גוגל מספקת תמיכה בריבוי חשבונות, דואר ארגוני (Exchange) וכן פונקציות שונות כמו מענה מהיר, התאמות צבע LED ההתראה ועוד.

העדכון החל להגיע למשתמשים כבר היום, ואם ברשותכם OnePlus One בדקו במרכז העדכונים תחת הגדרות המכשיר האם מחכה גם לכם השדרוג המיוחל.

OnePlus One

מכשיר ה-OnePlus One הוכרז באפריל 2014, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה Full HD, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz Snapdragon 801 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד עם גרסה ייעודית של CyanogenMod, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.