חוץ מניסיונותיה החוזרים ונשנים של סוני (Sony) להפוך כל משטח למסך מגע, יש גם כאלה שהמטרה שלהם יותר ממוקדת. מקרן חדש בשם  Lazertouch Mini Projector עלה לאתר אינדיגוגו (Indiegogo) כפרויקט מימון המונים, כאשר הוא מציע יכולת עתידנית אך פשוטה להפליא – להקרין טאבלט של אנדרואיד על קירות ושולחנות, ולאפשר להשתמש בהם כמסכי מגע לכל דבר.

המקרן עצמו, שהוא למעשה גם הטאבלט, מבוסס על מערכת על שבב מרובעת ליבות במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ. הוא מגיע עם זיכרון פנימי של 2 ג'יגה-בייט, נפח אחסון פנימי של 32 ג'יגה-בייט, סוללת 13,600 מילי-אמפר/שעה שמספיקה לשעתיים וחצי של פעולה רצופה, ומערכת ההפעלה אנדרואיד 4.4. המקרן למעשה מקרין את מסך הטאבלט למשטחים בגודל של עד 80 אינץ', והמכשיר כולל גם רמקול וקישוריות WiFi ובלוטות'. בנוסף קיים עט IR מיוחד שמאפשר לסמן על המסך כאילו היה לוח מחיק.

הראשונים לתמוך במקרן ייהנו ממחיר של  475 דולר, הנחה של 27% מהמחיר הקבוע שיעמוד על 650 דולר. המשלוחים הראשונים צפויים בחודש יולי הקרוב, רק אם תגיע כמובן החברה לסכום היעד שלה, שעומד על 30 אלף דולר במהלך החודש הקרוב. נכון לכרגע היא גייסה רק כ-8,000 דולר בלבד.