חברת סוני (Sony) כנראה מאמינה שהעתיד נעוץ במגע, אבל לא כזה סטנדרטי כמו בשימוש במסכים, אלא על כל משטח שהוא: בנוסף למקרן המיוחד שהציגה ב-MWC, מציגה כעת החברה אבטיפוס נוסף למקרן שבאמצעות אור מסוגל להפוך כל משטח לסוג של מסך מגע. הקונספט נקרא על ידם Interactive Tabletop, והוא עושה שימוש בחיישני עומק ותנועה כדי לעקוב אחר מיקומם של אובייקטים על השולחן.

אבל מעבר לזה – סוני טוענת שהמקרן החדש מסוגל להפיח חיים באובייקטים דוממים. כך למשל, היא מדגימה באמצעות ספר של "עליסה בארץ הפלאות": כאשר פותחים את הספר ניתן לגרור מתוכו אנימציות ולהציג על השולחן, ואפילו לגרום להן ליצור אינטראקציות עם חפצים כמו כוס תה או חפיסת קלפים. השולחן אף מסוגל להגיב ללחיצות ארוכות באמצעות האצבע, ולתנועה של היד על המשטח. ניתן אפילו לרחף באמצעות האצבע על כל נקודה במשטח כדי לחשוף את רשת האור המלאה בה משתמש המקרן.

החברה מדגישה כי מדובר בפרויקט של מעבדת Future Lab שבבעלותה, וכי בדומה לפרויקטים נוספים שלה, גם זה עדיין גדר מוצר ניסיוני שלא מוכן להשקה, אם בכלל. מה שבטוח הוא שאפשר לחשוב על לא מעט שימושים בתחומי החינוך והגיימינג למוצר הזה.