רשת חנויות Best Mobile החלה למכור היום (ד') בישראל את האוזניות של מותג האודיו Cowin. מדובר בחברה סינית הזוכה לביקורות חיוביות באתרים בחו"ל ונחשבת לאחת מיצרניות האוזניות הנמכרות ביותר באמזון (Amazon).

בין הדגמים שהגיעו לישראל, בייבוא בלעדי של Best Mobile, נכללים שישה דגמים, ביניהם ארבעה דגמי On-Ear במחירים של 200-500 שקל ושני דגמי truly wireless במחירים של פחות מ-300 שקל.

דגמי ה-On-Ear כוללים את E7 Max ו-E7 Max ANC, שההבדל ביניהם הוא ביטול הרעשים הפעיל (Active Noise Cancellation) בדגם שראשי התיבות הללו נכללים בשמו. שניהם נמכרים בצבעים שחור וזהב ומגיעים עם דרייברים בקוטר 40 מ"מ, סוללת 750 מיליאמפר/שעה המספיקה לכ-30 שעות האזנה ונטענת תוך שעתיים בעזרת כבר MicroUSB, וחיבורי בלוטות' 4.0 אלחוטי וכבר 3.5 מ"מ חוטי. משקלם 289 גרם ומחיריהם 199 שקל לדגם ללא ביטול רעשים ו-299 שקל לדגם הכולל ביטול רעשים – מחירים דומים (ובמקרה של דגם הבסיס אף נמוכים יותר) לאלה שבאתר היצרנית.

Image result for COWIN E7 Max

בנוסף, מוצע דגם E7 Pro, שרוב מאפייניו דומים לדגמי E7 Max עם ביטול הרעשים, אך הוא בעל דרייברים גדולים יותר בקוטר 45 מ"מ ונרתיק מוקשח. מחירו 379 שקל – כ-60 שקל יותר מבחו"ל.

Image result for E7 Pro

דגם הדגל בסדרת ה-On-Ear של החברה הוא SE7 המתקפלות, בעלות דרייברים בקוטר 40 מ"מ. תקשורת אלחוטית בתקן בלוטות' 5.0 עם תמיכה ב-Qualcomm AptX לשמע אלחוטי באיכות גבוהה, נרתיק מוקשח, חיי סוללה של עד 50 שעות עבודה ומחיר של 499 שקל – כ-110 שקל יותר מבחו"ל.

קרא עוד:  מסכמים עשור: מגוגל גלאס ועד רובוטים על ארבע

דגמי אוזניות נטולות החוטים (truly wireless) של החברה שיימכרו בישראל הם KY02 ו-KY03, שההבדל העיקרי ביניהם הוא העיצוב, כאשר שניהם מגיעים עם קישוריות בלוטות' 5.0, סוללות 70 מיליאמפר/שעה המספיקות לעד 6 שעות האזנה, נרתיקי טעינה בחיבור USB-C, עמידות למים ואבק בתקן IPX5, שליטה במגע והפעלה של עוזרות קוליות בלחיצת כפתור והפעלה אוטומטית בהוצאה מהמארז, כולל תמיכה בשימוש בכל אחת מהאוזניות בנפרד.

Image result for COWIN KY02

דגם KY02 דומה לאוזניות נטולות החוטים הנפוצות, מגיע עם נרתיק בעל סוללה פנימית בנפח 630 מיליאמפר/שעה ומחירו 269 שקלים, בעוד דגם KY03 דומה יותר לאוזניות האיירפודס של אפל, מגיע עם נרתיק טעינה בעל סוללת 400 מיליאמפר/שעה בלבד אך בעיצוב אופנתי ומחירו 299 שקל.