אם עוד לא שמתם לב, טרנד השעונים החכמים צומח לאחרונה ובגדול. לאחר שמבחר חברות השיקו בתקופה האחרונה שעונים חכמים, הציגה אפל (Apple) לעולם את תשובתה שלה בתחום הטכנולוגיה הלבישה – ה-Apple Watch. ובאפל, כמו באפל, לא משנה איזה מוצר חדש הם יציגו לעולם, מספיק שיתנוסס עליו הלוגו של התפוח הנגוס והמכירות יזנקו פלאים. אך מה יעשו אלה שרכשו אחד ממגוון השעונים המתחרים ורוצים להרגיש קצת מן הקסם של אפל? הנה פתרון נחמד שמספק בעיקר חוויה ויזואלית מאשר פונקציונאלית.

אפליקציית WearFaces מיועדת לשעונים חכמים המריצים את מערכת ההפעלה Android Wear ומאפשרת להחליף את צורתו הוויזואלית של השעון המוצג למשתמשים. בדיוק כך יוכלו לפעול אלה החפצים בתצוגה הדומה לזו שקיימת ב-Apple Watch. כאמור, מדובר בתצוגה דומה בלבד לגרפיקה המתנוססת בצג השעון החכם של אפל, ומבחינה תפקודית היא לא משנה הרבה את תפקודו של השעון.

כיצד עושים זאת? אם יש לכם שעון המריץ Android Wear אתם מוזמנים להוריד את אפליקציית WearFaces מחנות ה-Google Play. לאחר שהורדתם את האפליקציה תצטרכו לייבא דרכה את קבצי הגרפיקה הדומים לאלה שבשעון של אפל. הקבצים מרוכזים בעמוד הזה יחד עם הסבר מפורט כיצד להתקינם. הסבר מפורט עוד יותר תוכלו למצוא בסרטון שבסוף הכתבה. אנו רק נציין שההורדה והשימוש בקבצים ובאפליקציה הם על אחריותכם בלבד.

קרא עוד:  רונלייט חשפה מוצרים חדשים לאורך חיים בריא

כפי שציינו, עולם השעונים החכמים הפך לטרנד של ממש וישנן חוות דעת רבות על השעונים שמצויים ושעתידים להשתחרר לשוק. עוד על עולם השעונים תוכלו למצוא בסקירה שערכנו ונשמח שתשתתפו בדיון ותספרו לנו מאיזה שעון התרשמתם ומדוע.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.