כיסוי שקוף

חברת קלירלי (Clearly), המייצרת כיסויים שקופים לטלפונים השיקה דגם חדש המתאים גם ל-iPhone X החדש של אפל (Apple), שיגיע לישראל כבר בסוף השבוע הקרוב.

הכיסוי החדש, בדומה לשאר מוצרי הסדרה, מספק הגנה מקסימלית לטלפון עם פגיעה מינימלית בלבד במראה או בחווית השימוש בו. לדברי החברה, לכיסוי הגנה מהטובות בעולם נגד הצהבה שקורה לעיתים עם כיסויים אחרים ומחזיק לאורך זמן. הוא מסוגל לשמור על הטלפון מפני נפילות או שריטות ומשלב בולמי זעזועים בפינות.

הכיסוי שמציעה קלירלי ל-iPhone X דק מאוד ומותאם היטב לכל הכפתורים והיציאות שיש במכשיר, וכן הוא מספק הגנה מלאה למצלמה הבולטת של המכשיר. הוא מתאים לשימוש עם מטענים אלחוטיים ואינו פוגע במהירות הטעינה שלהם. מלבד זאת, מציעה החברה גם מגן מסך מתוצרתה אשר מכסה את כל זכוכית ממש עד לשוליים ומקנה מראה טבעי של המכשיר, ומשלים את ההגנה במקרה של נפילה על חלקו הקדמי.

"כל מכשיר חדש מציב אתגרים שונים", אמר יניב פינסלר, מנכ"ל החברה. "יש מכשירים עם אילוצים שונים כמו מסך "אינסופי" או ללא שוליים ובכדי להגן עליהם אנו צריכים למצוא את הפתרונות המינימליסטיים בכדי שהכיסוי גם יגן וגם ישמור על המראה של המכשיר. הכיסוי מספק את השילוב האופטימלי בין עיצוב להגנה."

החברה מציעה כיום כיסויים למגוון של מכשירים החל מ-Phone 6s, iPhone 7 ו-iPhone 8 וכן דגמי ה-Galaxy S7 ו-S7 Edge.

קרא עוד:  כמה זיכרון נדרש כדי לפתוח 6,000 לשוניות בדפדפן הכרום? יותר ממה שחשבתם

הכיסוי השקוף של קלירלי ל-iPhone X מוצע במחיר של 99 שקל וזמין לרכישה באתר החברה.