לכבוד יום הולדתו העשירי של של Chrome (כרום) החליטה גוגל (Google) לכלול בגרסתו החדשה מספר שינויים בולטים, שמתרכזים בעיקר בעיצוב מחודש של הדפדפן לרוב הפלטפורמות השונות עבורן הוא זמין: Windows, מקינטוש, מכשירי אנדרואיד ו-iPhone. העיצוב החדש כולל לשוניות בעלי פינות מעוגלות, מראה בהיר וצבעוני יותר, וצלמיות מעודכנות לתפריטים ופעולות שונות. בגרסת ה-iPhone עברה השליטה בדפדפן לצידו התחתון של המסך, כך שמתאפשרת גישה נוחה יותר באצבע אחת לפעולות כגון חיפוש או חזרה לדפים קודמים.

שדרוג נוסף, עיצובי אך גם תפקודי, מוצאים בשורת הכתובת: זו תציג מעתה תוצאות חיפוש לשאלות באופן ישיר – מידע על מזג האוויר, תוצאות משחקי ספורט או עובדות טריוויה יוצגו מייד עם הקלדת השאלה, ללא צורך במעבר לעמוד נפרד. Chrome גם קיבל מנהל סיסמאות חדש המסוגל להציע באופן אוטומטי סיסמאות חזקות ומאובטחות בעת הצורך. כמו בגרסאות הקודמות, סיסמאות הנשמרות בדפדפן יסונכרנו בין כל הפלטפורמות בהן יבחר המשתמש לבצע כניסה באמצעות אותו חשבון גוגל, כך שגם אם הסיסמא אותה יציע הדפדפן תהיה קשה ומסובכת, אין כל צורך לזכור אותה בעל פה.

אפילו 'משחק הדינוזאור', המוצג כאשר מנסים לגלוש ללא חיבור פעיל לרשת, עודכן לכבוד יום ההולדת בעוגות, כובעים ובלונים. הגרסה החדשה של כרום זמינה להורדה כבר עתה, ועבור אלו שכבר משתמשים בו צפוי הדפדפן להתעדכן באופן אוטומטי.