גב קמור בעל צורת פרמידה.

יומיים לפני פתיחת תערוכת CES, עולות שמועות נוספות אודות המפרט של מכשיר הדגל הבא של HTC שקיבל את שם הקוד 'אם-7' (M7) אשר נמצא כבר נמצא בתהליכי בדיקה אצל אחת ממפעילות הסלולר הגדולות בארה"ב ומכירת המכשיר תחל ברבעון הראשון של 2013.

מסך וממשק נקי יותר

גב קמור בעל צורת פרמידה.

נראה כי לקראת תערוכת CES, רב-סרן שמועתי עובד שעות נוספות – לאחר שנחשפו, לכאורה, תמונות ראשונות של  ה'גלקסי אס 4' וה'אקספריה איקס' (Xperia X) מגיע תורו של מכשיר הדגל של HTC לשנת 2013. מקור מסר לבלוג HTC Source כי המכשיר כבר נמצא בבדיקה אצל מפעילת הסלולר ספרינט (Sprint) וכי בניגוד לשמועות הקודמות, אם-7 לא ייוצר כולו מאלומיניום אלא החברה תמשיך להשתמש בפוליקברונט בעל גב הפרמידה שהוצג עם מכשירי ה'ווינדוס-פון 8 איקס' וה'באטרפליי', המקור טוען כי העיצוב יהיה דומה לזה של מכשיר הבאטרפליי למעט ההדגשות האדומות ולמעשה מזכיר את מכשיר ה'איבו' שנמכר אצל המפעילה רק דק יותר.

מפרט המכשיר כיאה למכשיר דגל של שנת 2013 כולל מסך בגודל 4.7-אינצ' בעל רזולוציה של 1080P, מעבד מרובע ליבה, 2GB זיכרון RAM וזיכרון פנימי בנפח 32GB ללא אפשרות להרחבת זיכרון. המכשיר מריץ את אנדרואיד בגרסה 4.1.2 אשר כוללת גרסה חדשה של מעטפת המותאמת אישית של החברה, שכנראה תקרא 'סנס 5.0', עבור הגרסה החדשה של המעטפת עבר מסך הנעילה, מסך הבית והיישומים הנלווים עבר מתיחת פנים שמקנה להם מראה "פשוט ונקי" יותר, לדברי המקור. על-פי תמונות שהודלפו ניתן לראות כי בחברה מכוונים לעיצוב שטוח ומרובע יותר שנראה כמו הפרשנות של HTC לממשק ה'הולו' המהווה את השפה העיצובית החדשה של אנדרואיד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.