מעכשיו ישנה תשובה לאנשים המחפשים לשמור על בריאותם ואיכות חייהם. מוצרי CARROSELF הוגדרו על ידי אנשי רפואה רבים כפורצי דרך בנוחות ובשימושיות שלהם. CARROSELF פיתחה מוצרים חדשניים המאפשרים לקיחת תוספי מזון, ויטמינים ותרופות בדרך בטוחה, יעילה ונוחה.

המפתח הראשי של המוצרים, מאורי ישראלי, שבמשך שנים רבות עוזר להוריו לצרוך תרופות מרשם וויטמינים: "סידור קופסה לחלוקת תרופות זה עסק מורכב ומתיש, שלא לדבר על נטילת התרופות אחר כך. חיפשתי דרך חכמה יותר שבה אוכל לסייע להם – אין כמו ההרגשה לעזור למישהו שאתה אוהב". הוא פנה לצוות מומחים בתחום וביחד פיתוחו את מוצרי CARROSELF.

Image result for CARROSELF

בעזרת החדשנות הטכנולוגית מוצרי CARROSELF עוצבו למען קהילת צרכני התרופות, תוספי המזון וויטמינים, שייהנו משימוש במוצרים המבטיחים שמירה על בריאותם ואיכות חייהם. העיצוב החדשני של המוצרים מאפשר שמירה על פרטיות המשתמש, מגן מפני קרני UV מזיקות ונוזלים, ואינו מכיל BFA. פיתוח המוצרים נעשה בחשיבה על כבדי ראייה ומשלב כתב ברייל. השימוש במוצרים קל ואמין, מאפשר התאמה אישית פשוטה של המכשיר לכל מינון נדרש, בעזרת תוויות בצבעים שונים ומתקן למילוי מראש של הכדורים:

  • כדור אחד ביום – (dispenser) מתאים עד לארבעה שבועות.
  • שני כדורים ביום – (dispenser) מתאים עד שבועיים.
  • שלושה/ארבעה כדורים ביום – (dispenser) מתאים עד שבוע.

הקמפיין יושק בתאריך 16.07.2019 באתר אינדיגוגו. לאחר מכן המוצרים ישלחו לתומכי הקמפיין בדיוור ישיר. חברת CARROSELF הינה חברה מסחרית והמוצר נרשם כפטנט בארה"ב.

קרא עוד:  כך Windows 10X הולכת ליצור קטגוריה חדשה של ניידים מתקפלים
https://youtu.be/nCkfNCUH1UQ
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.