אקטיוויז׳ן (Activision) תאפשר גם לגיימרים מישראל גישה לבטא של Call Of Duty: Black Ops III בעת ביצוע הזמנה מוקדמת של הכותר.

Black Ops III, הכותר הבא בסדרת משחקי Call Of Duty שם דגש רחב יותר על מצב משחק מקוון וכולל מצב קמפיין משותף (co-op) אותו ניתן לשחק עם עוד שלושה שחקנים באופן מקוון זאת בנוסף למצבי משחק מקוונים מסורתיים אותם נהגנו לקבל במשחקי Call Of Duty. בעקבות הדגש על האופן המקוון של המשחק, בסרטון ההכרזה ששוחרר באפריל, נחשף כי החברה תיתן גישה לבטא של המשחק לשחקנים שביצעו הזמנה מוקדמת, התאריך של זמינות הבטא טרם הוכרז אך כאמור מדובר על תקופה טרם תאריך היציאה של Black Ops III שעומד על ה-6 לנובמבר.

גם שחקנים מישראל יוכלו ״להצטרף לחגיגה״ ולגשת לבטא של Black Ops III, שכן מספר רשתות שיווק, כמו באג לדוגמא החלו למכור קודי גישה לבטא בתשלום ראשוני אשר יקוזז בעתיד בעת רכישה של הכותר המלא.

Black Ops III מתקיים בעתיד הרחוק בו חיילים משפרים את עצמם באמצעים מכניים ומפותח על-ידי Tryarch. הכותר החדש בסדרה יהיה זמין לרכישה רק עבור קונסולות הדור הנוכחי – פלייסטיישן 4 (PlayStation 4), אקסבוקס וואן (Xbox One) או המחשב האישי.

קידמון ההשקה

http://www.youtube.com/watch?v=58Pspqx0XGs

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.