מוקדם יותר החודש, שחררה אקטיביז'ן טיזר ראשוני למשחק ה-Call of Duty החדש, ומאז, מעריצי הסדרה ברחבי העולם לא יכולים לחכות ל-26 לאפריל, אז אמור להחשף המשחק החדש. כעת, מגיעות אלינו מספר שמועות אודות המשחק, שעתיד להוות המשך לסדרת משחקי Black Ops.

על פי חומר פרסומי של חנות המשחקים GameStop שדלף לאחרונה, ניתן לראות כי המשחק יושק ב-6 לנובמבר,  ומי שיזמין מראש את המשחק יקבל גישה לבטא. שמעתם נכון: Call of Duty: Black Ops 3 יהיה המשחק הראשון בסדרה, מאז Call of Duty: World At War של שנת 2008, שיכלול בטא. לפי הדברים ניתן גם לומר כי הבטא תהיה זמינה לשחקני ה-Xbox One, PlayStation 4 והמחשב, כאשר שום מילה לגביי קונסולות הדור הקודם לא מצויינת.

קמפיין משותף וזומבים

אחד השיפורים הגדולים ביותר שיכלול הקמפיין של Call of Duty: Black Ops 3, כך עולה מהשמועות, הוא האפשרות לשחק אותו עם עד שלושה שחקנים נוספים (co-op). עוד נאמר שכעת כל פרט ופרט בשחקן ניתן לעיצוב, החל מהמראה של השחקן ועד לנשק אותו יחזיק.

במצב ריבוי המשתתפים של המשחק תהיה מערכת תנועה חדשה לגמריי שתאפשר לשחקנים לנוע ברחבי המפה על ידי שימוש בקפיצות והחלקות, תוך כדי שליטה מלאה בנשק. מעבר לכך, המפות השונות במשחק עוצבו מחדש על מנת שיתאימו למנגנון התנועה החדש של המשחק.

לחובבי הזומבים יש גם אפשרות חדשה: הזומבים חוזרים במשחק החדש, והם מגיעים עם שלל שיפורים. מצב הזומבים יכלול סיפור אימה משלו, ויתבסס על נקודות ניסיון (XP) לצורך התקדמות.

קרא עוד:  לוג׳יטק הכריזה על מקלדת מכאנית אלחוטיות וסופר דקיקה

כפי שכבר ציינו, Call of Duty: Black Ops 3 עתיד להחשף במלואו מחר, ולצאת לחנויות ב-6 בנובמבר. כרגע, גרסאות הדור הנוכחי והמחשב מובטחות, אם כי אם ברשותכם אחת מקונסולות הדור הקודם ייתכן ולא תוכלו לשחק במשחק, אך שום דבר עוד לא בטוח.