המודעה לגולשים של MPAA

אולפני הסרטים הגדולים בהוליווד מנהלים זה מספר שנים מלחמה כנגד הגולשים המפיצים ומורידים סרטים וסדרות באופן פיראטי, אך האם גם הם מעורבים בהפצתם?  TorrentFreak מדווח כי התגלו מספר כתובות IP שדרכם משתפים סרטים בביטורנט השייכים ל-MPAA, איגוד הקולנוע האמריקאי המאגד את ששת האולפנים הגדולים בהוליווד והמוביל במאבק הפיראטיות במדינה. שלא במפתיע, הסרטים והסדרות שהופצו שייכים לאולפנים שהאיגוד מייצג ובניהם Paramount Pictures, Warner Bros., Sony Pictures, ועוד.

ב-TorrentFreak הציגו בפרטי פרטים אלו סרטים שותפו כשכולם באיכות הגבוהה ביותר ובין השמות סדרות כמו 90210, Survivor ועוד וסרטים כמו The Fast annd the Furious 6, Ice Age ועוד. הערכות כי מי שהפיץ את הסרטים הם לא האולפנים עצמם אלא עובדים סוררים שיש להם גישה לקבצים והפיצו אותם ממחשבים בתוך האולפנים.

בראיון שנתן מנכ”ל ביטורנט, ריק קלינקר (Erick Klinker) לאתר The next web אמר כי הם לא מעודדים פיראטיות וכי בחיפוש קבצים משרתי ביטורנט על ידי TorrentFreak אכן נמצאו  אך ורק קבצים חוקיים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.