יצרנית מוצרי האודיו האמריקאית ג'יילאב אודיו (JLab Audio) עושה עלייה רשמית לישראל. היא תשווק באופן בלעדי בידי ביקוקנט, אחת המובילות בשוק האוזניות המקומי, בשלב הראשון ברשת חנויות קרביץ בלבד. ג'יילאב מתמקדת בייצור אביזרי אודיו לשימוש נייד, המבוססים על בלוטות', ובעיר לשוק הביניים.

"הלקוחות בישראל כבר אינם פוחדים לנסות מותגים אשר אינם נחשבים כמותגי פרימיום והם פתוחים לנסות יצרנים נוספים. לדוגמא, במקרה של ג'יילאב אודיו מדובר במותג אמריקאי אשר מוכר לרבים בארצות הברית והוא נחשב איכותי ומשתלם לכל כיס", מסרה ביקונקט.

בגל הראשון יגיעו לחנויות מגוון של אוזניות שמיועדות בעיקר לשימושים ספורטיביים. כך לדוגמה, בתמונה הראשית של הידיעה מוצגות Air Sports שהן אוזניות ללא חוטים (True Wireless) שמציעות 6 שעות האזנה רצופות ועד 40 שעות כולל מארז הסוללה. הן עמידות בתקן IP66 נגד זיעה והתזות מים ויש לכן כפתורי מגע, וקשת בולטת לשמירה שהאוזניות לא יאבדו תוך כדי ריצה. הן תומכות בלוטות' 5, ויש אפשרות לשלוט במידת חסימת רעשי הרקע. המחיר 399 שקלים.

Image result for JLAB Air Sports

האוזניות Studio Bluetooth Wireless, הן אוזניות שמכסות את כל האוזן במלואה לשימושים יום יומיים, עם לחצני מגע מובנים, עם מיקרופון מובנה לניהול שיחות, וכן עם אפשרות להפעלת עוזרת ווירטואלית. עם תמיכה בבלוטות' 5.0 הן אמורות לספק עד 30 שעות עבודה במחיר של 179 שקלים.

Air Executive מתוארות בידי החברה כאוזניות לאנשי עסקים. מדובר באוזניות נטולות חוטים עם עמידה בתקן IP55 עם 6 שעות עבודה ועוד 30 שעות במארז הסוללה המלווה, בעיצוב ארגונומי וטכנולוגיה שהחברה מכנה C3 Calling לפיה מיקרופון אחד מבטל את רעשי הרגע בזמן שיחות, וחברו מגביר את הקול הדובר כדי שהשיחה תהיה ברורה יותר. גם אוזניות אלו תומכות בבלוטות' 5.0 ומגיעות עם כפתורי מגע. המחיר 399 שקלים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.