לנובו (Lenovo) השאירה טעם מר בפה לאחר ההשקה של Lenovo Z5, שאחרי טיזרים רבים התברר כמכשיר די סטנדרטי שלא עמד בהבטחות שפוזרו, אבל אולי בדגם Z5 Pro היא תצליח לכפר במקצת. סרטון קצר שהגיע ל-Weibo מציג את המכשיר שיאמץ את שיטת הגב המחליק מעלה כדי להשתמש במצלמה הקדמית.

הסגנון הזה כבר ברור שישולב ב-Mi Mix 3 מעורר הציפיות של שאומי (Xiaomi) וכנראה במכשירים נוספים שיאמצו זאת כמגמה הבאה של שוק המכשירים עם מסך נקי. ההחלקה מעלה פועלת באופן ידני, כפי שאפשר לראות בסרטון.

עדיין רוב הפרטים על המכשיר החדש של לנובו, שכנראה יגיע לשוק הסיני בלבד, לוטים בערפל אבל הוא יגיע כמו מתחריו עם קורא טביעות אצבע מתחת למסך. כמו כן הוא אמור להיות מצויד במסך גדול יותר מה-Z5 – שהגיע לשוק עם מסך IPS בגודל 6.2 אינץ', וככל הנראה עם מערכת על שב יותר מתקדמת מה-Snapdragon 636 של קודמו, אם כי אין כנראה לצפות ליותר מ-Snapdragon 660.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.