אסוס (Asus) כבר הצהירה כי היא עוברת לתחום המובייל וזונחת את תחום המחשבים, ובאירוע עיתונאים שהסתיים לפני שעה קלה בתערוכת CES 2015, היא מתחילה לקיים.

Zenfone Zoom
המכשיר החדש שמגיע מסדרת ה-Zenfone הוא ה-Zoom המציג יכולת של זום אופטי x3 במצלמה האחורית. זהו המכשיר החדש של החברה, שהדור הקודם שהושק זה עתה בישראל הצליח למכור כ-1.5 מיליון יחידות ברבעון האחרון של 2014 בעולם.

ASUS-ZenFone-2_thumbה-Zenfone Zoom מציג מפרט הכולל מסך בגודל של 5.5 אינץ’ ברזולוציית Full HD מסוג IPS עם צפיפות פיקסלים של 403ppi וזכוכית גורילה גלאס 3. בגבו מצלמה שקשה לפספס בעלת רזולוציה של 13 מגה פיקסל, מייצב תמונה אופטי, פוקוס מונחה לייזר ופלאש LED בשני צבעים, כאשר בקדמתו מצלמה 5 מגה פיקסל עם עדשה רחבה.

החברה לא חשפה לגביו פרטים נוספים, אך כן נאמר כי הוא יושק ברבעון השני של 2015 במחיר של 399 דולרים.

Zenfone 2
הכרזה לא פחות מעניינת בתערוכה הוא ה-Zenfone 2, אשר מציג לראשונה זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 4 ג’יגה-בייט. את כמות הזיכרון הזו יוכלו המשתמשים לנצל בזכות שבב ה-64 ביט Atom Z3580 מבית אינטל (Intel).

ה-Zenfone 2 מצויד במסך בגודל 5.5 אינץ’ מסוג IPS ברזולוציית Full HD כשמסביבו מסגרת דקיקה למדי (3.3 מ”מ). בגבו כפתור לשליטה בעוצמת השמע לצד מצלמה 13 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול בשני צבעים, מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל, סוללה בהספק של 3000mAh עם יכולת הטענה מהירה (60 אחוז בתוך 39 דקות) ומערכת האנדרואיד בגרסת Lollipop עם הממשק האחרון ZenUI פרי פיתוחה של החברה.

קרא עוד:  מביך: iPhone 11 מצלם פחות טוב מהמתחרה שעולה מחצית ממנו

המכשיר יוצע גם בגרסת 2 ג’יגה-בייט זיכרון עבודה והוא יושק ברבעון הראשון של השנה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.