אפל (Apple) החלה בהפצת עדכונים עבור כל מערכות ההפעלה שלה. החידוש המרכזי, כמעט בכל העדכונים, הוא אפליקציית Apple TV החדשה, שזמינה כעת לראשונה גם בישראל. אבל מעבר לכך מציעים העדכונים עוד מספר שיפורים.

ב-iOS, שעודכנה לגרסה 12.3, פרט לתיקוני באגים ועדכוני אבטחה שונים, הגרסה העדכנית מציעה בנוסף גרסה חדשה של אפליקציית המוזיקה Apple Music. זו מתהדרת במסך בית המציג המלצות אישיות רבות יותר, והן מתעדכנות מספר פעמים ביום. גם שירות המגזינים Apple News Plus משתדרג, וניתן כעת לעקוב אחרי עדכונים ממגזינים נבחרים.

העדכון ל-macOS, עכשיו בגרסה 10.14.5, מטפל אף הוא במספר באגים ידועים שאחד מהם גרם עד כה למחשבי ה-MacBook מ-2018 לנגן מוזיקה ואפקטים בעיכוב קל לעומת המתרחש על המסך. בנוסף, החל מגרסה זו תנתק מערכת ההפעלה באופן אוטומטי התקני בלוטות׳ בעלי חיבור בלתי יציב.

tvOS עודכנה לגרסה 12.3 ומעבר לעדכון של Apple TV ותיקוני באגים ויציבות היא לא מציעה שיפורים נוספים. גם העדכון עבור watchOS, לגרסה 5.2.1, מינורי יחסית. הוא מציע בעיקר את הרחבת התמיכה בתכונת ה-ECG והזיהוי של פעילות לב חריגה של השעון מדגמי Apple Watch Series 4 לחמש מדינות נוספות ותיקוני באגים. ולא ישראל עוד לא בתמונה.