אפל (Apple) השיקה היום באופן רשמי וגלובלי את אפליקציית Apple TV. היא זמינה ביותר מ-100 מדינות ביניהן גם ישראל. היא זמינה להורדה למכשירים מבוססי iOS, מכשיר ההזרמה בעל השם הזהה Apple TV ואפילו עבור טלוויזיות חכמות של סמסונג (Samsung).

אפליקציית Apple TV החדשה הוצגה לראשונה באירוע שערכה החברה במרץ. היא מנסה לפשט את האופן בו צורכים תכני וידאו, והיא מציעה ממשק חדש לחלוטין המרכז את את תכני הוידאו של שירותים להם יש שיתוף פעולה עם אפל. מדובר על סרטים וסדרות, מערוצים, שירותי הזרמה ומינוי לחבילות ערוצים שונים כולל HBO , Showtime ועוד. מתוך האפליקציה ניתן לרכוש מנוי לשירותים הללו.

כאמור האפליקציה זמינה עתה בישראל, אך באופן מוגבל, כשהיא מאפשרת לשכור או לרכוש סרטים, עונות או פרקים של סדרות באופן נקודתי.

באמצעות האפליקציה יהיה ניתן לצרוך בעתיד גם את שירותי התוכן של +Apple TV, מיזם הפקת התוכן המקורי של אפל. האפליקציה זמינה להורדה מ-AppStore עבור מכשירי iOS או tvOS המועדכנים לגרסה 12.3, כשהיא צפוייה להגיע אל מחשבי ה-Mac לקראת סוף השנה.

וכגאמור היא אינה בלעדית רק למכשירים תוצרת אפל. בהתאם להצהרות באירוע ההכרזה, היא זמינה כבר עכשיו גם עבור טלוויזיות חכמות נבחרות של סמסונג. האפליקציה הפכה לזמינה יחד עם השילוב של תקן Air Play 2 בטלוויזיות של סמסונג. מדובר בתקן הקנייני של אפל להזרמת תכנים ממכשירי ה-iPhone או ה-iPad אל מכשירים תומכים אחרים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.