רוצים לרכוש iPhone ממש בזול? אז יש לכם הזדמנות, כי אפל (Apple) החלה להציע שוב למכירה מכשירי iPhone SE, שלוש שנים וחצי, אם לא יותר, אחרי שהושק.

באפל אמנם מציגים את ההופעה מחדש של הטלפונים הללו כמכירת חיסול מלאי, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהעיתוי לכך שהמכשירים שוב הופיעו בחנות המקוונת של מגיע לאחר תקופה רעה מאוד של החברה בה היא לא התקרבה לצפי המכירות של מכשיריה החדשים. ההודעה הזו גם מגיעה ארבעה חודשים לאחר שהחברה החליטה להפסיק למכור את מכשירי ה-iPhone SE, כך שסימן השאלה אפילו גדול עוד יותר.

כך או כך, כזכור מדובר בטלפון עם מסך בגודל 4 אינץ' שמבוסס על המעבד A9 של אפל, והוא מוצע כעת ב-249 דולרים עבור הגרסה עם 32 גיגה-בייט זיכרון אחסון ו-299 דולרים עבור הגרסה עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון – הנחה של 100 ו-150 דולרים בהתאמה לעומת מחירי המקור.

כזכור למרות הערכות רבות להשקת דור שני של הטלפון הזול ביותר של החברה, אפל בסופו של דבר החליטה להתרכז רק במכשירים עם מסכים גדולים. אולי עכשיו הוא יחזור לתמונה?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.