רק בתחילת השבוע דיווחנו לכם על חשיפתה, סוף סוף, של פריצה מלאה ל-iOS 7 וכבר זולגות ידיעות נוספות על גרסת מערכת ההפעלה הבאה של אפל (Apple) עבור מכשיריה – iOS 7.1. על פי הדיווחים עתידה המערכת להיות מופצת עבור הציבור לא לפני מרץ הקרוב. בינתיים עסוקה קהילת בודקי התוכנה של אפל בבחינת גרסת בטא שלישית של הגרסה המדוברת, כך על פי אותם הדיווחים.

מקורם של הדיווחים המתרוצצים ברשת מצוי באתר BGR המדווח על דברים ששמע ממקור מהימן: "אפל החלה להפיץ חלק נוסף עבור ה-iOS 7.1 לשותפי הבדיקות שלה", נכתב באתר. "הבטא השלישית של ה-iOS 7.1 תביא מספר תיקוני באגים חשובים וכן תכונות חדשות, אותן המקור שלנו לא הרגיש בנוח לפרט לעת עתה" הוסיפו לדווח ב-BGR.

אם שואלים את המפתחים, אלה עדיין לא קיבלו את גרסת הבטא השלישית, כך שלא ברור אלו תכונות חדשות מחכות לנו באותה גרסה. פרסומים רבים ברשת האינטרנט כבר מנו את החידושים שפגשו המפתחים בבטא הראשונה והשניה כדוגמת שיפורי ביצועים ושכלולים חזותיים, כמו גם יכולות משחק עם אופן תצוגת הלחצנים של מערכת ההפעלה. הדבר היחיד שברור, לעת עתה, הוא שעדכון הגרסה, כמו עדכונים אחרים, יכיל תיקוני באגים הקיימים בגרסאות הנוכחיות, ובנוסף לכל אלה גם סגירת הפריצה שהתפרסמה ברשת השבוע.

בעוד שאפל השיקה בעבר את עדכוני ה-iOS בסביבות חודש ינואר, במקרה של ה-iOS 7.1, זה צפוי להתעכב מעט והגרסה עתידה להיות מופצת בסביבות חודש מרץ הקרוב. ההערכות לסיבת העיכוב מנסות להצביע על הקישוריות שעתידה החברה להוסיף בין מכשיריה לבין מערכות המולטימדיה של דגמי מכוניות ספציפיים, כפי שכבר פורסם בעבר.

קרא עוד:  תמונות חדשות של NEX3 5G של ויוו מצליחות שוב להרשים

וכטבען של שמועות ותחזיות, כדאי שניקח את כל אלה בזהירות המתבקשת, כל עוד לא קיבלנו אישור רשמי מן הגורמים המוסמכים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.