בדיקה פנימית של אפל (Apple) מצאה כי iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus בעלי סבירות גבוהה יותר להתעקם בהשוואה לדגמי החברה האחרים, כך התגלה במסמך פנימי של החברה שהגיע לידי אתר החדשות Motherboard.

לפי הפרטים והמבדקים שביצעה אפל לפני ההשקה, היא גילתה כי iPhone 6 הוא פי 3.3 יותר סביר להתעקם מאשר דגם ה-iPhone 5s שהושק שנה קודם לכן ואילו iPhone 6 Plus הוא פי 7.2 יותר סביר להתעקם.

אם זה לא מספיק, אפל גם ידעה על תקלת המסך ב-iPhone 6 הגורמת לפס אפור להבהב בחלק העליון של המסך. אולם, רק במאי 2016, שנה וחצי מאוחר יותר ואחרי מיליוני מכשירים שנמכרו, אפל ביצעה את התיקון בפועל והסכימה לריקול.

כזכור, ב-2014 בעת השקת ה-iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus התלוננו הרוכשים כי המכשיר מתעקם בקלות, בדגש על דגם הפלוס, זאת בשל לחץ בזמן שהוא מונח בכיס המכנס. הפרשה שכונתה "BendGate" גרמה לסערה בקרב רוכשי אפל והפכה לאחת הפרשיות הגדולות שידעה החברה אחרי "AntennaGate". הסרטונים הרבים ברשת הראו כי אכן המכשירים מתעקמים בקלות, אולם תגובת אפל לעניין הייתה פושרת וסיפקה מענה נקודתי רק למשתמשים שהתלוננו.

הוידאו המרשיע: iPhone 6 מתעקם

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.