סוף-סוף זה קורה, הקץ לשמועות קרוב מתמיד. אפל הפיצה הזמנה לאירוע שיתקיים ב- 7 למרץ בסן פרנסיסקו, בשעה 10:00 לפי שעון החוף המערבי ושעה 20:00 ע"פ שעון ישראל.

לפי ההזמנה, ניתן לראות באופן כמעט וודאי כי אפל תכריז על ה- iPad 3. ההזמנה, אשר מציינת כי לאפל "יש משהו שאתה באמת חייב לראות" די מרמזת על מסך ה- Retina Display שצפוי להיות באייפד הבא. כמו כן, לפי השמועות האחרונות, אנחנו לא צפויים לראות דגם ביניים של מכשיר האייפד, אלא מכשיר משודרג לגמרי. בכל אופן, בתמונת ההזמנה נראה כי לא מופיע כפתור הבית המסורתי של אפל, דיי מחשיד.

כזכור, לפי השמועות ברשת, האייפד הבא צפוי להיות בעל מסך 9.7 אינץ' עם רזולוציה גבוהה מאוד של 2048X1536 פיקסלים (יחס 4:3), למעשה יותר מ-Full HD, ומההזמנה אנחנו מקבלים את האישור הסופי לכך. גם המעבד הממשיך של ה-A5 ייחשף כשאנחנו לא יודעים אם הוא יקרא ה-A6 או ה-A5X, אך אנחנו כן יודעים שהוא יכיל 4 ליבות, וגם נדע על איזה פלטפורמה הוא יבוסס (A15 או A9?). ע"פ השמועות, האייפד 3 יגיע עם תמיכה בדור 4 (LTE) ומצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום וידאו 1080p. בנוסף לזאת, ניתן לראות מהתמונה כי עיצובו (עוד שמועה שאושרה למעשה) יהיה דומה ל-iPad 2. האם בגלל המסך והמצלמה הוא יהיה עבה מקודמו? את כל זה נדע שבוע הבא באחד המכשירים המסקרנים של השנה.

בנוסף להשקת ה-iPad 3 צפויה לצאת גרסה חדשה ל-iOS, הלא היא 5.1 שאנחנו מדברים עליה רבות. אנחנו כמובן נהיה כאן לעדכן אתכם מהאירוע. (מקור)