רשת חנויות iDigital ופלאפון החלו לקבל הזמנות מוקדמות ל-Apple Watch בגרסתו הסלולרית התומכת בטכנולוגיית eSim המאפשרת חיבור לרשת ללא צורך במכשיר טלפון חכם צמוד. השעון צפוי להגיע לחנויות בעוד כשבוע, אז יושק רשמית, ואז גם יוכלו להצטרף לשירות בארץ גם לקוחות שרכשו Apple Watch תואם בחו״ל.

ברשת פלאפון נמכר השעון בשתי מהדורות: גרסה רגילה ומהדורת הספורט של נייקי (Nike) הכוללת רצועות בעיצוב מעט שונה. המחירים זהים לשתי הגרסאות, ונקבעים לפי גודל המסך: 2,499 שקלים עבור מסך בגודל 40 מ״מ, ו-2,699 שקלים עבור מסך בגודל 44 מ״מ. רכישה בתשלומים עשויה להעלות את המחיר בכמה מאות שקלים, בהתאם לכמות התשלומים שבוחרים. ברשת iDigital המחירים מעט גבוהים יותר, ושעון המצויד במסך 40 מ״מ עולה 2,599 שקלים. ברשת iStore, יימכרו את השעון החל מהיום במכירה מוקדמת, כאשר מחיר התחלתי הוא 2,579 שקלים לדגם ה-40 מ"מ או 2,779 שקלים לדגם ה-42 מ"מ. ההשקה ב-13 לחודש.

בכל מקרה, וללא תלות בחנות בה נרכשה השעון, מציעה פלאפון ללקוחותיה חצי שנה של שימוש בשירות ה-eSim ללא תוספת תשלום מעבר לחבילת הסלולר הנוכחית של הלקוח. לאחר מכן, יגבה תשלום של 9.90 שקלים בחודש. פלאפון הצהירה בעבר כי תמכור גם את שעון ה-Galaxy Watch של סמסונג (Samsung) בגרסה התומכת בטכנולוגיית eSim, אולם נראה כי בשלב זה מעדיפה החברה להתמקד בהשקת ה-Apple Watch בלבד – שכזכור לא ניתן כלל להשתמש בו ללא מכשיר iPhone הנדרש לצורך הגדרתו הראשונית, גם בגרסת ה-eSim.