פאמיקום מגאסון

נינטנדו (Nintendo) ממשיכה לרכב על גל הנוסטלגיה, כאשר זו הכריזה על מהדורה מוגבלת של קונסולת ה-Famicom Mini, אשר תגיע בצבע מיוחד של זהב ואדום ותכלול 20 משחקי מאנגה מהתקופה. השקת המהדורה המיוחדת באה לציון חגיגות היובל לוויקלי ג'אמפ (Weekly Jump), מגזין קומיקס יפני שנוסד ב-1 באוגוסט 1968.

בניגוד לדגם המיני של  קונסולת ה-Famicom, או בשמה המוכר בארץ 'מגאסון', אותה השיקה החברה ב-2016, מהדורה מיוחדת זו מגיעה באריזה צבעונית אותה מעטרים דמויות הקומיקס מתוך המגזין, גוף הקונסולה כאמור צבוע בצבעי זהב ואדום וזאת בניגוד לצבע הלבן של הקונסולה המקורית.

אוסף המשחקים הכלולים בה תהיה שונה מהדגם המקורי, כזה הכולל 20 כותרים במגוון תחומים כמו: ספורט, פעולה ומשחקי תפקידים. אלו המבוססים על זיכיונות שראו אור במגזין כמו: One Piece, Dragon Ball, M.U.S.C.L.E. ועוד. את המשחקים הקלאסיים יהיה ניתן לשחק על גבי טלוויזיה מודרנית בעזרת יציאת ה-HDMI של הקונסולה הזעירה וכן זוג הבקרים המשמרים את העיצוב הנוסטלגי.

המהודרה המיוחדת תהיה זמינה לרכישה ב-7 ביולי בינתיים ביפן בלבד ותוצע למכירה ב-7,980 ין יפני, כשהם כ-260 שקלים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.