פאמיקום מגאסון

בתחילת שנות ה-90 זו הייתה פאמיקום (Famicom), או בשמה היותר מוכר בארץ 'מגאסון', לקונסולת המשחק הפופולרית ביותר. מעל שלושים שנה חלפו מאז שנינטנדו (Nintendo) השיקה את הקונסולה המקורית וכעת היא החליטה לעשות קאמבאק עם Famicom Mini.

מדובר בלא פחות מנוסטלגיה במיטבה עם מבחר של 30 משחקי 8 ביט מוכרים ומהנים בדומה ללאו הקיימים ב-NES Mini שגם היא תושק בקרוב. בין היתר אפשר למצוא את המשחק דונקי קינג (Donkey Kong), האחים מריו (Mario Bros), פק-מן (Pac-Man), זלדה (The Legend of Zelda) ועוד רבים וטובים כאשר כולם נמצאים זמינים למשחק בתוך הזיכרון (וללא צורך בקלטות).

הקונסולה, אותה מכנה נינטנדו בשם Nintendo Classic Mini: Family Computer, מעוצבת בדיוק כמו קונסולת Famicom המקורית ומלבד חיבור HDMI מודרני, אל תצפו לטיפת חידוש טכנולוגי. היא מגיעה עם זוג שלטים חוטיים אשר זכו גם הם למראה זהה עם זוג כפתורים A, B וכפתורי חיצים.

Famicom Mini תושק ביפן בלבד בעשירי לנובמבר במחיר של 5,980 ין, שהם כ-230 שקל בלבד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.