מיד לאחר שהושקה גרסת המרשמלו של מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) יחד עם שלל החידושים שבה, החלו להתפרסם הערכות מתי יותאמו ממשקי היצרנים השונים לגרסה החדשה של מערכת ההפעלה. שמועות על עדכון מכשירי סמסונג כבר שמענו, אך על פי דיווח חדש שפורסם אמש (ג'), סמסונג (Samsung) תעדכן 15 דגמים לגרסת המרשמלו, הישן שבהם הוא Galaxy S5.

בעוד שבדרך כלל דיווחים מסוג זה מוטלים בספק, דווקא הדיווח הזה שפורסם באתר SamMobile מסתדר גם עם קצב העדכונים שביצעה סמסונג במערכות הפעלה קודמות, מה שמרמז כי יתכן וקצב עדכון המכשירים השנה יהיה דומה. עוד ברבעון הראשון של 2016, 11 מכשירים צפויים לקבל את עדכון המרשמלו: Note 5, Note Edge, Note 4, Note 4 Duos, S6, S6 Edge+, S6 Edge, S6 Duos, S5, S5 NEO, S5 LTE-A.

אל מכשירים אלה צפוי להתווסף ברבעון הראשון גם מכשיר הדגל הבא של סמסונג, Galaxy S7 שבוודאי יריץ את מערכת המרשמלו עם חידושים נוספים בממשק ה-TouchWiz המפורסם של סמסונג. ברבעון השני של 2016 צפויים להתעדכן המכשירים הבאים: Galaxy Alpha, Tab A, Tab S2 9.7, Tab S2 8.0

יש להדגיש כי גם אם היה אישור רשמי מטעם סמסונג למועד עדכון המכשירים, עדיין מדובר במועדי עדכון עבור מדינות ספצפיות ועבור מכשירים שלא נמכרו דרך מפעילות הסלולר המקומיות. למועד הגעתו של העדכון למכשירים בישראל נאלץ להמתין בסבלנות.