כולם ממתינים להשקת גרסת ה-Android L של גוגל, ועל פי הערכות היא תושק יחד עם מכשיר הנקסוס הבא בסביבות חודש אוקטובר-נובמבר. בעוד שעדיין אין תאריך רשמי להשקה, השמועות על העדכון הצפוי למכשירי סמסונג כבר החל.

לפי דיווח של SamMobile, מכשירי ה-Galaxy S5 וה-Galaxy Note 4 יקבלו את עדכון ה-Android L בחודש נובמבר או תחילת חודש דצמבר. העדכון יביא עימו את מגוון החידושים השונים כמו תמיכה בסביבת הרצה חדשה (ART), התראות במסך הבית ותמיכה בארכיטקטורת 64 ביט, כך שהשבב של ה-Note 4 יוכל לנצל זאת לראשונה.

כידוע, בשחרור המערכת החדשה גוגל נקטה בשיטה הדומה לזו של אפל ושחררה קודם לכן גרסת מפתחים עם עדכונים מפעם לפעם, כך שהיצרניות השונות יוכלו להשיק את גרסת האנדרואיד החדשה סמוך להשקתה בפועל.

לסמסונג יש עבודה רבה בהתאמות המערכת לממשק ה-TouchWIZ שלה, וככל הנראה היא תידרש לבצע שינויים רבים כדי שהממשק יפעל כשורה ויותאם לשפה העיצובית החדשה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.