מערכת האנדרואיד Ice Cream Sandwich, או Android 4.0, הולכת ומתקרבת (או מתרחקת, תלוי איך מסתכלים על זה) ואנו מקבלים יותר ויותר מידע ותמנות על הממשק החדש והפיצ'רים השונים.

התמונות שהגיעו בסוף השבוע נחשף התפריט הראשי ומסך הבית, יחד עם כפתורי המגע הקבועים במסך, כעת Android Police חושף את אפליקציית המוזיקה שתגיע כחלק מהמערכת המשתמשת בשירות Google Music. האפליקציה בעלת ממשק יותר נקי ומיושרת למראה ה“הולוגרפי” של המערכת, כאשר התפריט ממוקם בחלקה העליון בשליטה לצדדים ואילו רשימות השירים והאלבומים נשלטים למעלה ולמטה. גרסה זו גם מספקת מידע רב על האלבום ועל השיר המנוגן, אולם נראה כי כרגע בוטלה האפשרות להוריד את השיר למכשיר (Play Offline).

נוסף לכך, גם אפליקציה לא רשמית אחרת נראתה בתמונות, ה-Google + 2.0. הממשק גם כאן זוכה לעיצוב דומה, וכבר אנו עדים כי מערכת הוידאו צ'ט של גוגל פלוס המוכרת בשם Huddle נקראת כאן Chords, כך גם מעריכים כי זהו שמו החדש.

למעוניינים לנסות זאת בעצמם, ישנם הוראות התקנה באתר גם לאפליקציית גוגל פלוס החדשה וגם לאפליקציית גוגל מיוזיק.

אנימצית ההפעלה
אחד הדברים היותר מדליקים במערכת האנדרואיד היא אנימצית ההפעלה של המכשיר, שלרוב מגיעה ברומים המבושלים. משתמש אלמוני הצליח להשיג לידיו את האנימציה ולהתקינה על המכשיר Droid Bionic שברשותו. המידע  עדיין לא רשמי אך לטענתו זוהי האנימציה שתגיע על מכשירי Android 4.0.

המערכת החדשה צפויה לעלות לאוויר בתוך מספר שבועות, לאחר שסמסונג וגוגל יארגנו מחדש את הצגת מכשיר ה-Nexus Prime (או Galaxy Nexus), והערכות כי זה יתרחש בסוף אוקטובר או תחילת נובמבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.