כל יום חשיפה, כל יום שמועה ועכשיו קבלו את הדבר האמיתי:  אתם רואים את מכשיר ה-Nexus Prime במלא הדרו שהגיע אלינו מהאתר הרומני Gadget.ro המציג את המכשיר בוידאו ותמונות בו הוא חושף לראשונה את קדמת המכשיר. עד כה היו השערות רבות לגבי מראהו של המכשיר וכי נאמר מספר פעמים שלנקסוס הבא לא יהיו כפתורי חומרה.

התמונה מאשרת לנו בוודאות כי לנקסוס פריים אכן אין כפתורי חומרה, וכפי שראינו בתמונה שדלפה בעבר הכפתורים הקבועים נמצאים כחלק מהממשק בחלקו התחתון. נוסף לכך, גבו אמור להיות קמור במעט ועוביו יעמוד על 9 מ"מ  ובעל ממדים גדולים יחסית בשל מסך ה-4.65 אינצ'. מערכת ה-Ice Cream Sandwich שגם נחשפת כאן לראשונה מוצגת כגרסה 4.0 של האנדרואיד ומביאה ממשק מעודכן המשלב אלמנטים ממשק הטאבלטים כמו מסך הווידג'טים המאפשר לצפות בווידג'ט לפני הוספתו למסכי הבית התפריט הראשי שמחולק לקטגוריות ומסך הנעילה בעיגול מרכזי. גם העיצוב הכללי של המערכת מזכיר מאוד את Honeycomb כמו האייקונים והצבעים בממשק.

הדיווחים מאתמול אומרים כי למכשיר מעבד כפול ליבה 1.2GHz או 1.5GHz, מדגם OMAP 4460 TI, מסך מגע 4.65 אינצ’ ברזולוציה 1280×720 מסוג SuperAMOLED HD, זיכרון 1GB RAM, אחסון 32GB פנימי, מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD ותקשורת LTE ו-NFC. צפו בוידאו כל עוד הוא שם. (מקור)

עדכון: אכזבה: סמסונג וגוגל דוחות את השקת הנקסוס פריים

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.