האם השימוש בארבע מצלמות, שתיים מקדימה ושתיים מאחורה, בדרך להפוך למגמה של ממש? רק לפני כמה ימים סיפרנו כאן על Bluboo D1, והיום מתברר שגם לאלקטל (Alecatel) היה מכשיר דומה בתכנון, רק בתצורה גבוהה יותר. מדובר ב-Alcatel Flash, או נכון יותר גרסת 2017, ושנתי המצלמות מאחורה הן IMX 258 עם חיישני 13 מגה-פיקסל בעלות מפתח צמצמם f/2.0 ועם ליווי של מבזק LED דו גווני. המצלמות מקדימה מגיעות עם חיישני 8 ו-5 מגה-פיקסל. גם המצלמות הללו מציעות מפתח f/2.0 וגם הם מלוות במבזק LED דו גווני.

המצלמות מציעות אפליקציית שמאפשרת לצלם תמונות בפורמט RAW שמאפשרות טיפול מקצועני של ממש בצילומים בתוכנות עריכת תמונות, שמאפשרת גם לבצע צילומי מקרו במיקוד ידני, וכן מציעה מצב בשם SuperSelfie ומצב מיוחד לצילום בלילה בשם SuperNight.

ומה עם התצורה העיקרית? מסך IPS בגדול 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD ועם כיסוי הגנה של Dragontrail. המערכת על שבב היא Helio X20 של מדיה-טק (MediaTek) בעלת שמונה הליבות שפועלות במהירות מרבית של 2.3 ג'יגה-הרץ. השבב הגרפי הוא Mali-T880 שמציע ארבע ליבות במהירות 780 מגה-הרץ. יש גם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. לסוללה יש נפח עבודה של 3,100 מילי-אמפר/שעה, מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 6.0 והתמיכה ב-LTE היא בקטגוריה 4.

קרא עוד:  סמסונג נפרדת מסדרת Galaxy J: מאחדת אותה עם Galaxy A

עדיין אין מחיר רשמי, וההפצה מתחילה דווקא במדינות המפרץ הפרסי בעיקר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.