כנראה שבקרוב אנחנו נתחיל לראות בשוק יותר ויותר טלפונים שמציעים מערך מצלמות כפול כפול, או, שתי מצלמות מקדימה וגם שתיים מאחורה. אבל בינתיים זה די נדיר. מצד שני מישהו מופתע שזה מגיע ממכשיר של בלובו (Bluboo) שמיועד לשוק הבינוני הנמוך ואפילו למטה מכך? זה בדיוק מה שמציעה החברה עם Bluboo D1 החדש, וכאמור, זה אולי גימיק נחמד, אבל המכשיר עצמו לא מיועד למי שמחפש סוס עבודה.

קודם כל נתחיל במצלמות עצמן שלפי החברה מגיעות עם חיישנים של סוני (Sony). האחוריות מציעות שילוב של מצלמה עיקרית עם חיישן בגודל 8 מגה-פיקסל עם חיישן משני בגודל 2 מגה-פיקסל כדי לספק אפשרות לאפקט בוקה ועם מבזק לד כפול. המצלמה הקדמית היא עם חיישן 5 מגה-פיקסל והיא מלווה במצלמת VGA ובחיישן אור רך.

הטלפון עצמו מגיע עם מסך JDI בגודל 5 אינץ' וברזולוציית HD, ובמעטפת שמשלבת פלסטיק עם סגסוגת אלומיניום המשמשת את התעשיות האוויריות, ועם גב נפתח שמאפשר בקלות להחליף את סוללת ה-2,600 מילי-אמפר/שעה שבפנים, וכן להכניס כרטיס זיכרון לצד שני כרטיסי מיקרו סים.

המערכת על שבב היא MT6580 מרובעת הליבות של מדיה-טק (MediaTek) שפועלת במהירות של 1.5 ג'יגה-הרץ לכל היותר, ומלווה בזיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון מובנה של 16 ג'יגה-בייט. יש גם אפשרות הרחבה, כאמור, עם עוד 256 ג'יגה-בייט לכל היותר.

מעבר לכך מציע Bluboo D1 אלמנט מעניין, לא חדש, אבל עדיין לא כשזה שמוצאים ביותר מדי מכשירים. מדובר בתאורה בחלק התחתון של המכשיר שיכולה להראות, בצבעים, אלו התראות נכנסו גם מבלי להפעיל את מסך המכשיר, כשניתן להגדיר לבד איזה צבעים יוצמדו לאלו התראות.

קרא עוד:  המחליף של Pocophone? שאומי תציג בקרוב את Mi 9T Pro

החברה עדין לא פרסמה מחיר, אך קשה להאמין שהוא יהיה גבוה מכמה עשרות דולרים בלבד. בכל מקרה הוא יהיה זמין בצבעי כחול, שחור וזהב.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.