חובבי 'סים-סיטי' (SimCity), יש לנו בשורה משמחת: מקסיס (Maxis), מפתחת סימולטור הערים אישרה כי מצב משחק לא מקוון לצד שיפורים נוספים יגיעו בעדכון הקרוב.

פרסום שעלה לבלוג הרשמי של הכותר אותו כתב פטריק ביוכנר (Patrick Buechner) מנכ"ל מקסיס, מציין כי עדכון 10 לסים-סיטי יאפשר לשחק בכותר ללא חיבור לרשת, זאת למרות התבטאויות קודמות של אנשי החברה שציינו שלאפשר מצב לא מקוון דורש עבודת פיתוח משמעותית שכן מנוע ה-Glass Box מבצע חלק מן החישובים בענן, יש לציין כי מצב המשחק הלא-מקוון הינו מצב נוסף ולא מחליף את האפשרות לשחק ברשת עם אנשים נוספים.

האפשרות למצב משחק לא-מקוון מגיעה לאור הדרישות החוזרות של השחקנים למצב שכזה, כזכור בהשקה של הכותר במרץ 2013 הוא זכה לביקורות שליליות מצד קהילת השחקנים שכן תקלות תקשורות גרמו לשלל בעיות כמו אuבדן ערים שלמות, הודעות שגיאה שלא מאפשרות להמשיך לשחק ועוד –
אשר פגעו באופן כללי בחווית המשחק, עד לרמה כזו שאמזון השהתה את האפשרות לרכוש עותק דיגיטלי של הכותר בימיו הראשונים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.