אוזניות ללא חוטים (Truly Wireless) הן מוצר מבוקש כבר זמן-מה ודגמים רבים מציפים את השוק. עם זאת, לא כולן אטומות בפני מים, דבר שיקשה על שימוש בהן בעת שחייה או מקלחת. אז קפצנו למים ומצאנו חמישה דגמים שיבטיחו סאונד מנצח, גם כשהמים מקיפים אותנו מכל עבר.

חשוב לציין שיש להיצמד לתנאי אחריות היצרן, שכן לא כל האוזניות מתאימות לצלילה עמוקה. לא צריכים נגד מים? כאן יש אוסף אוזניות ללא חוטים מומלצות.

Jabra Elite Sport

אוזניות Elite Sport מתאימות בעיקר לחובבי כושר, שכן הן כוללות חיישן דופק המשדר נתונים ישירות לסמארטפון, שם אפליקציה ייעודית תדע לעקוב אחר פרמטרים שונים. הן מתהדרות בתקן IP67 המציין עמידות בפני אבק ומים, סוללה שתספיק ל-4.5 שעות ומצב שמאפשר גם האזנה לסביבה כדי שתעשו ספורט באופן בטוח יותר.

המחיר: 795 שקלים

SOUL X-Shock

את אוזניות SOUL X-Shock ניתן להזמין בעיצוב בו הן מגיעות חצי-שקופות ובזכות האור שהן מקרינות ניתן לזהות את המרכיב אותן מרחוק בשעות החשיכה. האטימות למים היא בתקן IPX5, ונרתיק האחסון הייעודי כולל סוללה עוצמתית של 3,000 מילי-אמפר/שעה שגם תעניק לאוזניות עד 60 שעות שימוש וגם משמשת כסוללת גיבוי עבור הטלפון.

המחיר: 649 שקלים

Bragi The Dash Pro

מי אמר שכדי לשמוע מוזיקה חייבים לקחת גם את הטלפון לכל מקום? לאוזניות The Dash Pro זיכרון אחסון פנימי של 4 גיגה בייט, כזה שיאפשר אחסון של כ-1,000 שירים באוזניות עצמן. הסוללה שלהן תספיק לעד 5 שעות שימוש והאטימות, בתקן IPX7, תאפשר טבילה שלהן במים עד עומק של מטר אחד למשך 30 דקות.

המחיר: 430 דולרים

xFyro x52

מארז האלומיניום הייחודי של xFyro x52 מסקרן מבחינה עיצובית וניתן לבחור אותו מבין שלושה צבעים. האוזניות מתמגנטות אל מקום מושבן אך עם זאת, פחות אהבנו את ההגנה החלקית שהוא מעניק לאוזניות. מלבד זאת כוללות האוזניות אטימות בפני אבק ומים בתקן IP67 וכן 8 שעות שימוש בכל טעינה.

המחיר: 99 דולרים

+Motorola VerveOnes

אוזניות +Motorola VerveOnes הן קטנות כל כך עלולות ללכת לאיבוד בקלות. בדיוק עבור כך ניתן להשתמש באפליקציית Hubble Connect שתסמן על גבי מפה היכן סונכרנו האוזניות לאחרונה עם הסמארטפון שלכם. כמו כן, כוללות האוזניות הגנה בפני מים ואבק בתקן IP57 ו-3 שעות שימוש לפני טעינה חוזרת של הסוללה.

המחיר: 150 דולרים