אם אתם גולשים באינטרנט ומוצאים את עצמכם משתעממים מעיצוב האתרים המוכר, מהחדשות שחוזרות על עצמן ומהעובדה שאתם יושבים זמן רב מדי על המחשב – הגיע הזמן לרענן קצת את אחד החלונות שאנחנו פוגשים שעות רבות במהלך היום: הדפדפן. ל-Google Chrome, אחד הדפדפנים הפופולריים בקרב גולשי האינטרנט, ישנה אפשרות להתקין תוספים מגוונים. הנה כמה מומלצים.

PostureMinder

שעות הישיבה הממושכות מול המחשב לא עושות חסד עם גופנו. הגב, הצוואר ואיברים נוספים מושפעים לרעה מאחת הפעלות שאנחנו עושים כל יום, לאורך שעות רבות. התוסף יצוץ בראש הדפדפן בכל כמה זמן שתקבעו לו מראש ויזכיר לכם להזדקף, לשנות תנוחה וגם לעשות סיבוב הליכה מדי פעם.

להורדה

MailTag

שלחתם מייל חשוב ואתם כוססים ציפורניים עד שהתשובה מגיעה? מעתה תוכלו לקבל התראה ישירות לדפדפן בכל פעם שנמען יפתח את המייל ששלחתם לו. ניתן גם לקבל סטטיסטיקות נוספות וגם לראות אם הקליק על הקישורים המצורפים. התוסף ניתן להתנסות חינמית של שבועיים. אחר כך הוא יעלה 25 דולרים בחודש.

להורדה

 

Turn Off the Lights

כשצופים בטלוויזיה ובוודאי באולם הקולנוע מומלץ לכבות את האור כדי ליהנות יותר מחווית הצפייה. מעכשיו זה אפשרי גם במחשב. באמצעות כפתור הנורה שיתווסף לדפדפן תוכלו להחשיך את כל החלקים במסך מלבד חלונית הווידאו המתנגן. התוסף תומך במגוון אתרי וידאו.

להורדה

TinEye

נתקלתם באינטרנט בתמונה מסויימת ואתם בטוחים שראיתם אותה בעוד מקומות? במקום לחפש לפי מילות מפתח או להעלות את התמונה לחיפוש התמונות של גוגל – פשוט התקינו את התוסף. לחיצה באמצעות לחצן העכבר הימני על כל תמונה והפעלת החיפוש תפתח רשימה של כל המקומות בהם מופיעה התמונה.

קרא עוד:  תפריט השיתוף החדש של כרום: יצירת ברקוד לסריקה וצילומי מסך

להורדה

News Feed Eradicator

שוב אתם מוצאים את עצמכם גוללים את הפיד של פייסבוק במשך שעות ומבזבזים זמן? במקום למחוק את החשבון מהרשת החברתית, אפשר לנסות לעבוד עם התוסף הבא שבכל פעם שתנסו להגיע לתזרים החדשות של פייסבוק תתקלו במקומו בציטוט מפורסם. שאר התכונות של פייסבוק ישארו ללא שינוי.

להורדה