שנת הלימודים בראשיתה ותלמידים רבים חווים את הקושי הגדול לקום מוקדם בבוקר ולהגיע בזמן לבית הספר. אם אתם הורים לתלמידים, או אם אתם תלמידים בעצמכם – כדאי שתנסו את את השעונים המעוררים הבאים שגם אם אתם ישנים חזק במיוחד, לא תצליחו להישאר בפניהם אדישים.

Spotify תעיר אתכם בבוקר

אפליקציית השעון של גוגל מגיעה מובנית במכשירי אנדרואיד רבים ולאחרונה התחדש בה שיתוף פעולה עם ספקית המוזיקה Spotify. אם האחרונה מותקנת במכשיריכם, תוכלו לקבוע שצליל השעון המעורר ינוגן מהאפליקציה. מנויי Spotify Premium יוכלו לבחור כל שיר, בעוד שאר המנויים יוכלו לבחור רק מתוך רשימות השמעה.

להורדה: אנדרואיד

הנודניק המציק

מי מאיתנו לא רוצה לגנוב עוד 5 דקות שינה ולוחץ, תוך כדי שינה, על לחצן ה"נודניק" שיעניק לנו עוד כמה דקות של חסד. את תכונת ה"נודניק" של Alarm Clock Xtreme ניתן להתאים אישית ולדאוג שאמנם תקבלו כמה דקות שקט בהפעלת הנודניק בפעם הראשונה, אך בשאר הפעמים הזמן ילך ויתקצר עד שתהיו חייבים לקום.

להורדה: אנדרואיד

שעון מעורר מאתגר במיוחד

באפליקציית Alarmy תוכלו לקבוע משימות שונות שיוכיחו לשעון המעורר שאכן התעוררתם (או שאתם רמאים מספיק טובים). תוכלו להוכיח שאתם כשירים לפתור תרגיל במתמטיקה, או שאתם ערניים מספיק כדי לשקשק את המכשיר בחוזקה. ישנוניים במיוחד יצטרכו לצלם עצמם שהם נמצאים כרגע מחוץ לחדר השינה ורק אז ישתתק השעון המעורר.

קרא עוד:  אפליקציית Waze תחשב את עלות הנסיעה בכבישי אגרה גם בישראל

להורדה: אנדרואיד | iOS

להתעורר בדיוק בזמן

מהרגע שאנו נרדמים ועד שאנו קמים בבוקר, מורכבת השינה שלנו ממחזורי שינה שונים. באמצעות חיישנים שונים בטלפון, עוקבת Sleep Cycle אחר מחזורי השינה שלנו. ניתן להגדיר את טווח השעות שבו אנו רוצים להתעורר והיא תדאג להעיר אותנו בדיוק בזמן שבו נקום מלאי אנרגיה וערניים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

הכינו את אטמי האוזניים

אפליקציית Loud Alarm Clock מציעה שעון מעורר מחריש אוזניים. אנחנו לא בטוחים כמה זה בריא לרמקול האייפון שלכם, אבל דעו לכם שלא רק עוצמה מציעה האפליקציה: באפשרותה לנגן בכל יום מנגינות שונות כדי שחלילה לא תתרגלו לאף אחת מהן. כמו כן, תוכלו גם לשלוט בה באמצעות פקודות קוליות.

להורדה: iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.