מוקדם יותר השנה סוני הודיעה (אז עם אריקסון) שעדכון ה-ICS יגיע למכשירי ה-Xperia של שנת 2011 כבר בסוף מרץ-תחילת אפריל, והיום סוני מכריזה על תאריך שחרור רשמי וקצת יותר מידע על המכשירים שיקבלו את העדכון.

לפי הבלוג הרשמי, המכשירים הראשונים ברשימת מקבלי העדכון יהיו מספר מכשירי Xperia משנה שעברה והם ה-Xperia Arc S ,Xperia Neo V, ו-Xperia Ray, כאשר הם צפויים לקבל את העדכון כבר באמצע אפריל. המכשירים הישנים יותר יקבלו את העדכון מעט מאוחר יותר, בסוף אפריל-תחילת מאי והם: Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active ו-Live With Walkmen. את העדכונים ניתן יהיה להוריד דרך המחשב בלבד (PC או Mac), וכפי שלמדנו להכיר מגרסאות קודמות הם כוללות כבר תמיכה בעברית וכך נוכל גם אנחנו בארץ להוריד בעת שחרורם.

אם גם אתם תוהים מה לגביי המכשירים היותר חדשים של החברה (שכבר הפכה לסוני), כמו ה-Xperia S, נספר לכם שסוני שפכה עוד קצת אור על כך, כאשר אמרה שהעדכונים אליו (וכנראה גם אל אחיו החדשים) יגיעו "מאוחר יותר ברבעון השני".

נחמד לראות שלסוני אכפת מלקוחותיה הישנים. למעשה, כל כך אכפת לה מהם שהיא אפילו מעדכנת אותם ראשונים לגרסא החדשה לפני המכשירים החזקים, החדשים והמשודרגים יותר. לאחרונה צצה שמועה לפיה סמסונג תביא מספר אלמנטים מ-ICS למכשיר ה-Galaxy S אחרי הרבה שמועות ו"משא ומתן" בין סמסונג ללקוחות, רק נקווה שהשמועות האלו יתבררו כנכונות. כל העדכונים על שדרוגי האנדרואיד בפוסט המרכז. (מקור)