במהלך כנס VidCon 2017 הודיעה סוזן וודז'סיקי מנכ"לית יוטיוב (YouTube), על שורה של עדכונים לאפליקציה של החברה, כשהמשמעותי מביניהם הוא התאמת גודל המסך באופן דינמי לרזולוציה ולאוריינטציה שבה צולם הסרטון המתנגן.

כך למשל, אם הסרטון שהועלה ליוטיוב צולם במאונך, ניתן כעת יהיה להציג אותו כך גם בתצוגה הפנימית באפליקציה כאשר המסך ישתנה בהתאם, ותוך כדי כך יהיה ניתן לגלול למטה, לקרוא תגובות וכו'. עד כה ניתן היה להציג סרטונים מסוג זה רק במסך מלא. בנוסף התצוגה תתאים את עצמה גם לרזולוציות שונות ולגדלי מסך שונים, כך שניתן יהיה לצפות בסרטונים בצורה נוחה גם בטאבלטים בעלי מסך ביחס של 2:3 וכן הלאה.

מאפיין נוסף שיתווסף בקרוב למשתמשים יאפשר לשלוח ולשתף סרטונים ישירות מתוך האפליקציה, באמצעות כפתור חמישי שיתווסף לשורת הניווט התחתונה. שירות נוסף שיורחב בקרוב לשווקים נוספים בארה"ב הוא שירות הטלוויזיה החיה, YouTube TV, אשר מאפשר צפייה בערוצים בשידור חי דרך האפליקציה. גם שירות YouTube Red הודיעה על 12 הפקות מקור חדשות.

וודז'סיקי אך חשפה כי מדי חודש מבקרים ביוטיוב 1.5 מיליארד משתמשים, וכי יוטיוב עובדת על פורמט וידאו חדש בשם VR180 שמיועד לתכני מציאות מדומה וסרטוני 360 מעלות.