מתברר כי באתר הוידאו יוטיוב (YouTube) ישנו מצב כהה המכונה Dark Mode – הנחשב לאידאלי ביותר לצפייה בסרטוני וידאו. גוגל (Google) לא פרסמה על כך, אך משתמש טוויטר גילה את הסוד שרבים ציפו לו.

אפשרות Dark Mode (מצב תצוגה כהה), נחשבת לנוחה יותר ובריאה יותר בעת צפייה בסרטונים, במיוחד בחדר חשוך או בשעות הלילה. למרות כי יוטיוב אינה תומכת באפשרות ה-Dark Mode בצורה מובנית בעזרת כפתור, ניתן כאמור להפעיל אותה באמצעות מספר פקודות דרך דפדפן הכרום (Chrome) במחשבי Windows או מקינטוש (MacOS).

כך תפעילו Dark Mode ב-YouTube

על מנת להפעיל את מצב התצוגה הכהה, יש לוודא כי הנכם משתמשים בגרסה 57 ומעלה של דפדפן הכרום. יש לגלוש לאתר יוטיוב ולהיכנס למצב מפתחים של הדפדפן על ידי הקשה על צירוף המקשים Ctrl + Shift + I בחלונות או Option + Command + I במקינטוש.

לאחר פתיחת החלון, יש להיכנס ללשונית Consule ובחלק התחתון להעתיק ולהדביק את הפקודה document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE" (עם מרכאות בסוף). עתה, סגרו את חלונית המפתחים, בצעו רענון לדף הבית של יוטיוב ולאחר מכן חפשו את כפתור השינוי בצידו הימני או השמאלי העליון של המסך.

השינוי הוא קבוע לדפדפן שלכם ומוסיף גם הגדרות ממשק נוספות. על פניו גוגל לא חשפה את האפשרות באופן רשמי, אך נראה כי זו תכריז עליה בקרוב מאוד.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • ‫מידן אינן‬‎

  בטעות לחצתי על הכפתור "לעזוב או לצאת" למטה ביוטיוב,ולא ידעתי שזב קשור, ועכשיו היוטיוב שוב בצבע לבן ולא נותן להפוך לכהה.
  שמתי את הפקודה מחדש,ועדיין לא עובד…

  • Omer Cohen

   תמחוק cookies בהיסטוריה של הדפדפן ותעשה עוד פעם
   חשוב לציין שהפקודה הזאת פועלת רק לכמה שעות (לא יודע בדיוק כמה) ואז צריך לשים אותה שוב

   • ‫מידן אינן‬‎

    תודה,לא חשוב,
    אם יורדים הכי למטה באתר יוטיוב,יש שם "נסה את יוטיוב החדש" או משהו כזה,שם אתה יכול להפעיל את זה בלי הפקודה ההיא…

 • ‫אביאסף פנש‬‎

  לא יודע למה אבל לא עובד לי…

 • קוראים אותי

  מי שרוצה גם באפליקציה שיתקין substatum (דורש רוט), עם ערכת נושא תואמת (אני משתמש ב DNA)