יצרנית המכשירים הסינית Xiaomi מתכננת לצאת מגבולות סין ולהשיק את מכשיר הדגל האחרון שלה Mi-2 במדינות נוספות בעולם, כך אמר היום בין לין, שותף בכיר בחברה. המותג אשר נחשב למצליח בסין, מוכר בזכות רום ה-MIUI ומצליח לספק מכשיר השווה ערך למכשירים המובילים בחצי המחיר.

Xiaomi גדלה באופן ניכר בשוק ועם מספר מספר מכשירים בודדים בלבד היא הצליחה למכור 7.19 מיליון מכשירים בשנת 2012 ואילו השנה הצפי כי היא תכפיל את המכירות לכדי 15 מיליון מכשירים, וזאת צריך לזכור כי החברה החלה למעשה למכור לראשונה בקיץ של 2011.

כזכור, מכשיר ה-Mi-2 צפוי להיות אחד החזקים כשמחירו כ-$350 בלבד בסין. זהו מכשיר מרובע ליבות 1.5GHz Snapdragon ועל פי מבחני הביצועים שהחברה פרסמה, המכשיר הצליח להשיג תוצאה מרשימה של 7,787 נקודות ב-Quadrant ו-2,480 ב-Vellamo. יחד עם זאת, הוא משלב גם זיכרון 2GB RAM, מעבד גרפי Adreno 320 ומסך בגודל 4.3 אינצ’ מסוג IPS ברזולוציה של 720p וצפיפות פיקסלים של 342ppi, כך שמדובר במסך איכותי מאוד. בנוסף הוא יכיל מצלמה 8 מגה פיקסל אחורית עם צילום וידאו HD 1080p ו-720p ב-90 פריימים לשנייה (!), יציאת MHL וזיכרון פנימי 16GB עם וסוללה של 1,930mAh.

בדומה למתחרה Meizu שכבר החלה בצעדים שכאלה עם ה-MX2 Dream שישראל היא בין המדינות הבודדות שבהם הוא הושק לראשונה, היא מעוניינת להציב אלטרנטיבה זולה למכשירי הדגל של היצרניות הגדולות כמו סמסונג ו-HTC, ובפריצה לשוק הגלובלי היא מקווה להצליח ולגרום לשינוי בטווח המחירים שאנו רגילים לשלכם כיום. (AllThingsD)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.